Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (134) - Całokształt

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Przez 4 lata przejechałem 140tys kilometrów tym samochodem. Nie mam mocnego punktu odniesinia bo jest to mój dopiero drugi samochód. Generalnie jest zadowolony, wygodny tani dobrze prowadzący środek transportu.
~mimek118
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Mega fajniutkie auto. Kupiłem go dużo taniej bo facet potrzebował kasy. Ogólnie bardzo dobrze mi sie prowadzi to auto, jest wygodny i bardzo pakowny. Nie miałem go zbyt długo ale wiem że to doskonały niemiecki sprzęcik. Polecam
~wojtek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
udane auto, jeżeli jest odpowiednio użytkowanie to posłuży długie lata bezproblemowej jazdy, o drobnych naprawach nie ma co wspominać gdyż nie ma samochodu który takich by nie miał, ogólnie jestem bardzo zadowolony
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Solidny, wygodny, bezpieczny, pojemny i ekonomiczny, niezawodny, tani. Ale też głośny, niepiękny, bardzo pospolity, nie dający frajdy z jazdy, dość przestarzały technologicznie. Nie jest zły, ale czegoś mu brak.
~ja
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Po vw mozna sie by bylo spodziewac lepszego alena tle subaru to prawdziwy SHMELCWAGEN. Mialem kiedys vw 99r 1,6 benz i te same usterki (zamki) ale wtedy myslalem ze moze moj tylko tak ma ale drugi vw i te same problemy to cos nie tak
~hombre
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Rewelacja-od 11 lat jestem aktywnym kierowcą-miałem już 6 aut a testowalem ich mnóstwo-i wiem jedno zostaję przy VW.Moj Passacik(rodzinny)jeszcze mnie nie zawiódł ani co d mechaniki ani spalania.Konia mozna zapakować:) Polecam
~piotryd
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest to samochód, który lubię, może nie tak bardzo jak hondę, która dostarczała mi ogromnej frajdy z jazdy na wysokich obrotach ale jednak! Wygodny, ładowny, jeszcze całkiem dobrze wyglądający... Czego więcej chcieć?
~tadeusz
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
passat to dobre auto , oszczedny i dyanmiczny silnik moze sie podobac , niestety jakosc polskiej ropy w szybkim tempie wykancza ukld. wtryskowy silnika a dziury wykanczaja przednie zawiesznie, całokoształt na 3+
~c5ak
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo dobre auto rodzinne w tej klasie i cenie ,ekonomiczne, dobrze wykonane, pojemne, trwałe. Przyzwoita dynamika i przyjemne w prowadzeniu. Wymaga dobrego paliwa i \"odpowiedniego\" traktowania.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~seha1
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólna ocena na duży plus. Jedynie spalanie nie zadowala mnie, ale tylko dlatego, ze poprzedni zagazowany mniej palił. Ale przy takiej masie i silniku szału z małym kosztem nie będzie, wiadomo.
Volkswagen Passat B5 Kombi