Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Passat nigdy nie stanal, nie rozkraczyl sie , jade nim smialo w kazda trase niezaleznie czy ma 200 czy 1000 kilometrow. Zawieszenie nie jest moze najmocniejsza strona paska jesli chodzi o trwalosc, bo ulega moze szybciej uszkodzeniu niz w innych autach, ale za to komfort jaki daje...:)
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co chwila tryb awaryjny, za słabe doładowanie - po wymianie wszystkich czujników, zaworów i przewodów oraz regeneracji turbiny w końcu się uspokoiło ale do czasu - przy przebiegu 302 tk pęknięty blok silnika - wymiana na drugi - cały koszt ok 4500 zł.
~bartek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
sprzęgło odmówiło współpracy + pompa wspomagania kierownicy również nadaje sie już do wymiany + skrzynia biegów + znowu coś stuka w przednim zawieszeniu = trochę dużo Przypuszczam że faktyczny przebieg tego samochodu jest wiekszy
~marcin cw 13
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
mam auto od 200.000 przejecha łem ok75.000 bez żadnej poważnej awarii jedyny problem to elektryka silnik 90 lub110km na starej pompie jest długowieczny nawet 500,000bez remontu
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Poważne co???Usterki?Nie wiem,co to takiego i niech tak zostanie.Sugestia dla przyszłych właścicieli VW Passata B5:nie warto oszczędzać tam,gdzie nie warto.Lepsze części na dłużej wystarczą.
~Sebastian ,sebagrela@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po pół roku od zakupu Passata miałem problem z wejściem do samochodu. Zamek otwierał jak chciał, czasem musiałem poświęcić około 15min, aby wejść do środka, więc zainstalowałem zamek centralny. Pomogło.
~bartus_w@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie, sprezarka klimatyzacji, czujnik w silniku decydujacy od dostarczaniu odpowiedniej ilosci mieszanki, jedna z powazniejszych czesci od wspomagania kierownicy(naprawa 3000 pln)
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W moim aucie bez powodu pękła przednia szyba (500 zł), wycieki oleju z dolnej części silnika, delikatne stuki na maglownicy, beznadziejne światła przednie - kiepsko oświetlają drogę
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
biorąc pod uwagę przebieg i wiek - jedyna \"usterka\" to zużyta turbina po przebiegu 335 tys ale to chyba można uznać za wymianę eksploatacyjną.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~melo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
poważniejszych usterek na szczęście nie miałem, i chodź auto ma nalatane 250 000 km. nie sprawia wrażenia by zbliżał się do emerytury :)
Volkswagen Passat B5 Kombi