Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak za 10-cio letni samochód 20 tys.pln to chyba sporo?Były droższe,były tańsze,ale mój samochód był dla mnie tyle wart.Nie miałem wyrzutów sumienia,że przepłaciłem,a właściciel komisu na pewno nie stracił.Kiedy potwierdziłem wszystkie wiadomości,jakich udzielił mi sprzedawca,a później poprzedni właściciel,byłem i jestem zadowolony,że go kupiłem.Gdy sobie przypomnę jeden z moich poprzednich samochodów-Skodę Favorit 1.3 92r,to...Lepiej nie...
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jest drogi...za auto 11 letnie zapłaciłem 14500 zł - to dużo. Jednak cieszy się popularnością (szczególnie w wersji z dieslem) i raczej łatwo sprzedać zadbany egzemplarz. Podoba mi się jego bryła - stosunkowo prosta, ale ładna. Siadając do auta nie musisz się obawiać, że nie dojedziesz do celu nawet na długiej trasie a przy okazji nie wykosztujesz się bardzo na paliwo. Swoje auto będę sprzedawał - zapraszam chętnych :)
~melo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
stosunek ceny do jakości jest niekiedy efektem wybujałej wyobraźni sprzedających. aby znaleźć naprawdę dobrze utrzymany i bezwypadkowy model to zadanie dla naprawdę wytrwałych. na rynku jest wiele aut których właściciele myślą że skoro sprzedają coś co nazywa się passat, to reszta jest nie ważna.
~Mauritz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
gorzej dość drogie auto w stosunku do nowszych np. peugeotów które nie są dużo gorsze... nie kupiłbym go jeszcze raz tylko przez sentyment do Peugeotów o gustach się nie dyskutuje ;). a passat jest jednak godnym polecenia autem!
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko pewnie trzyma swoja cene w klasie combi, malo ktore moze mu dorownac jedynie A6. ja zaplacilem 20 tysiecy zl za 10 latka sporo ? znajdz cos pokroju tego auta, takim spalaniu i tej niezawodnosci !
~Sebastian ,sebagrela@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o cenę auta to muszę przyznać, że nie jest wysoka. Jeżeli trafimy na auto od handlarzyka to cena może być czasem wygórowana.
~BCB
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
firma opiera się na renomie wypracowanej przez długie lata solidnej produkcji, obecnie zapewnia wyższej jakości standardy ze znaczkiem VW na przedzie...
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dziś za kilkanaście tysięcy złotych można kupić samochód w dobrym stanie, z fajnym wyposażeniem
~mkzibi
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonale jeśli chodzi o używane samochody. Nie wiem jak to wyglada w przypadku nowych.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
6,8
~mareckizx
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
drogie auto i wcale nie tak bezawaryjne jak ogolnie sie mowi potwierdzaja to mechanicy tak wiec bez rewelacji
Volkswagen Passat B5 Kombi