Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Uklad jezdny wporzadku, wiadomo kombi - naped na przod, potrafi w zimie zarzucic tylem lekko ale bardzo latwe jest to do wyczucia. Samochod jak dla mnie na trasy idealny, czasami sa wyzlobione po tirach odcinki trasy lub \"zeskok\" jak to u nas potrafi byc, auto nigdy nie zaczepilo podwoziem o asfalt nawet w 4 osoby ! wybiera bardzo dobrze wszystkie nierownosci, niestety odbija sie to na zawieszeniu, ale cos za cos, musi tak byc. Na zakretach...
~melo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
zawieszenie tanie nie jest ale to już nie takie ceny jak kiedyś , zwłaszcza że jest dość trwałe , ale pod warunkiem że nie zamontujemy jakichś tanich podróbek. na allegro przyzwoite można kupić za 500-600zł za komplet. oczywiście firma firmie nie równa. komfort podróżowania i bezpieczeństwo stoi w pasacie na naprawdę wysokim poziomie.
~bartus_w@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Zatem tak nowe zawieszenie zdecydowanie nie nadaje sie na Polskie drogi, bylo wymieniane 2 razy na gwarancji, jest za miekkie i za delikatne. Co sie zas tyczy samego ukladu jezdnego dziala bez zarzutu, jedzie jak "przyklejony" do drogi. Ostatnio znajomy, ktory kupil BMW 5 z 2000r. mowil ze Passat sprawial wrazenie bardziej zwiazanego z droga.
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie zestrojone bardzo dobrze, bez problemu można pokonywać ciasne zakręty. Jest to jednak zawieszenie wielowahaczowe, skomplikowane i niestety dość drogie w utrzymaniu. Ja po zakupie wymieniłem samodzielnie jeden z górnych wahaczy (50 zł zamiennik KRAFT) i jest ok - zobaczymy jak długo. Tylka belka nie do zajeżdżenia.
~wujo555
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Po 220tyś i niecałych 4 miesiącach eksploatacji w polsce wymiana całego przedniego zawieszenia i szok!!!Fabryczne zawieszenie lemfordera po niemieckich drogach wytrzymało 220tyś,jakbym sam nie wymieniał to bym nie uwierzył.Zobaczymy jak długo wytrzyma u nas?
~Sebastian ,sebagrela@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto na bardzo dobry okład jezdny. jest jednym z najbardziej komfortowych aut w swojej klasie. Zawieszenie jest świetne na nasze \"drogi\". Zdarzają się awarie różnych części zawieszenia, ale raczej naprawa nie jest droga.
~BCB
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
czasami na otwartej przestrzeni potrafi wozić po drodze przy silnym wietrze, ale to również zasługa naszych dróg, co więcej należy mieć zawsze odłożonych kilka złotych na przednie zawieszenie, amorki dożywotnie
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie za miękki, komfort może i jest ale strasznie przechyla się w ostrych zakrętach przy większej prędkości, no i oczywiste problemy na naszych drogach z wielowachaczowym zawieszeniem
~karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto prowadzi się przyjemnie i komfortowo, niestety szybko sie to konczy na naszych drogach po 1,5-2 latach jazdy wymiana zawieszenia, ktora jest bardzo kosztowna.
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wielowachaczowe zawieszenie daje naprawdę dobry komfort jazdy, pod warunkiem oczywiście że jest sprawne. Nie należy oszczędzać na tanich zamiennikach o słabszej jakości
Volkswagen Passat B5 Kombi