Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam combi - jest to dosc dlugie juz autko, jak dla mnie nie mam zadnego problemu w parkowaniu, nawet nie musze sie odwracac podczas parkowania na zatloczonym parkingu przed supermarketem, lusterka \"widza\" duzo mozna spokojnie im zaufac, niestety moja zona ma juz z tym problem do przodu , na boki bez problemu, jednak do tylu musi sie wychylic, zajrzec, spojrzec dokladnie, wydaje mi sie ze to zalezy od doswiadczenia i umiejetnosci kierowcy....
~Sebastian ,sebagrela@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność w tym aucie jest również na wysokim poziomie. Prawe lusterko jest mniejsze od lewego, co pogarsza widocznośc podczas cofania, ale nie na tyle alby niec powody do zgrzytu zębami. Zarówno tylna jak i przednia szyba maja dużą powierzchnię, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo.
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z widocznością nie ma problemu, mam wersję kombi, zatem z tylną wycieraczką, bez problemu usuwającą brud i wodę. Szyby jednak mogłyby mniej parować w wilgotne dni.
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pilnujcie się przy cofaniu i wyjeżdżaniu spod bloku np.lub z rzędu samochodów stojących przy ulicy!Łatwo narobić sobie i komuś kosztów.Dlatego za widoczność tylko dobrze.
~melo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
zakres regulacji fotela i kierownicy jest tak szeroki że widoczność ogranicza jedynie dość szeroki słupek przedni ale, nie można mieć wszystkiego, niestety.
~BCB
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
niewiedzieć czemu prawe zewnętrzne lusterko jest mniejsze od lewego, za to środkowe bardzo pomocne, reszta budowy auta git
~bartus_w@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kierowca z brakiem doswiadczenia mozesz miec klopoty z cofaniem bowiem wysokosc usytuowana polka bagaznika ogranicza widocznosc.
~Czapajera
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Duży kokpit i duże gabaryty auta. Osoby o niskim wzroście mogą mieć problem. Kwestia przyzwyczajenia.
~Mauritz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra do przodu i na boki do tyłu tak jak w długich autach kwestia przyzwyczajenia.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bartek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
oprócz przednich słupków ktore przeszkadzaja w \"płaskich\" i wąskich zakrętach bardzo dobra
Volkswagen Passat B5 Kombi