Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
na zimnym silniku w zimie dociera delikatnie mruczenie mojego diesla, lecz mi to naprawde nie przeszkadza, zaden tam klekot, auto jest dobrze wyciszone, w lecie to czuje sie jak w benzyniaku. Jadac na autostradzie 100 km/h. 130 km/h 150 km/h jest tak samo, u mnie robi sie glosno przy 180 dopiero chyba, ale nie na tyle zeby uszy zatykac, rozmawiac da sie jak najbardziej. Jest zadowolony jak najbardziej !
~Sebastian ,sebagrela@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie jest na wysokim poziomie, choć przy wyższych obrotach silnika, wyraźnie go słychać, co powoduje mniejszy komfort podróżowania. Wielu osobom podoba się dźwięk silnika Volkswagenowskiego.
~bartus_w@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wnetrze jest dobrze wyciszone, nawet przy 200 km/h nie mamy wraznia jakby samochod mial sie rozpasc. Slychac jedynie swist powietrza, ktorego nie da sie poczuc przy takiej predkosci.
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to Diesel, więc musi być słyszalny. Nie jest to dźwięk męczący dla ucha (do prędkości 140 km/h). Uważam, że wyciszenie jest mocną stroną Passata.
~melo
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik TDI jest słyszalny wewnątrz zwłaszcza na postoju i przy bardziej agresywnym przyspieszaniu ale o nadmiernym hałasie mówić nie można.
~Poznaniakk
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przy jeździe do 130km/h jest bardzo dobrze. Powyżej robi się już trochę hałas, ale i tak jest on na bardzo przyzwoitym poziomie.
~Mauritz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
w normie choć mercedesa to wyciszeniem passat nigdy nie przebije. ale jest na naprawde przyzwoitym poziomie!!!
~BCB
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
nie mogę narzekać, aczkolwiek przy prędkości max. 180km/h musowo spodziewać się efektów specjalnych (np. szum przez uszczelki drzwi)
~Mateusz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie słychać ulicy i samochodu. Oczywiście samochód ma swoje lata i jak na ten wiek jest bardzo dobry

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mmmmmmmm
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
stary diesel, czyli słychać go aż za dobrze, w środku i na zewnątrz. jak wyżej - ponad 120kmh - za głośno.
Volkswagen Passat B5 Kombi