Lista ocen Volkswagen Passat B5 (740) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blazej
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Autko komfortowe i wygodne a to niestety kosztuje. Silnik sporo jak na dziesiejsze czasy pali jednak jezeli chodzi o powównanie cena/jakość to zdecydowanie polecam
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Niestety popularna marka bije rekory cenowe. Serwisowanie też do najtańszych nie należy. Trzeba uważać na pompowtryski - warunek najlepsza ropa. Ja tankuję na Shelu Vpowera i jest OKi.
~tom
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Drogi, ale fajny, wygodny, oszczędny i trwały. Mało traci na wartości. Wnętrze dla lubiących porządek, wszystko dobrze poukładane. Złodzieje go lubią - mnie ukradli MFD.
~jabadabaduuu
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
sprowadziłem z opłatami wyszło 14,5 tyś.. stać mnie na nowsze auto ale nie chcę.. bo po co ?? Zmienię gdy zacznie się sypać (jeśli), następne to VW Passat kombiak lub Lancer..
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
POLECAM AUTO KAŻDEMU KTO MYŚLI NAD JEGO ZAKUPEM I RADZE UWAŻAĆ NA PRZEBIEGI RZĘDU 180TYŚ TO BZDURA NIKT NIE KUPUJE PASSATA DO SZPANU BO WIADOMO ŻE JEST NIEZAWODNY
~Sławek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Za samochód 10 letni wydać 16tys to sporo, ale myślę ze sie opłaci wydatek jeśli ktoś szuka niezawodnej wygodnej limuzyny o nieśmiertelnej stylistyce to warto zainwestować w Paska
~KaOs
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Auta moze i kosztuja w zakupie troche wiecej niz konkurencja, ale bardzo "trzymaja" cene. Jesli dodac do tego bezawaryjna eksploatacje to juz nie trzeba nic komentowac...
~Krzysztof Gmiński
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Polityka firmy VW na polskę jest trochę dziwna, za każde dodatkowe udogodnienie (czyt. dod. wyposażenie) każe sobie sporo dopłacać, co w tej klasie aut jest mało zrozumiałe.
~PAsekB5;);(
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
CEna jak na takie auto jest dobra biorąc pod uwage wyposarzenie.Mowa tu o autach używanych.Nowego bym nie kupił i nie polecam chociaz wiem ze z silnikami 1,6 benzyna jest wszystko ok
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~pasek
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
w sumie ze umiarkowane pieniadze mozna miec komfortowe, duze auto, jezdzielm tez nowszymi paskami i moim zdaniem nie ma sensu przeplacac, bo nie widac roznicy ;-)