Lista ocen Volkswagen Passat B5 (740) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sledziu
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zasada jest prosta, dobry Passat kosztuje, nie ma nic za darmo, jeśli sie kupi zadbany egzemplarz i bedzie sie mu odwdzieczac dobrymi materiałami eksploatacyjnymi ( np. olej motul + filtry Mana ) to nigdy nas nie zawiedzie.
~Kwaki
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Dość dobry i przestronny samochód, cena zakupu nie najgorsza i do póki nie ma poważniejszych awarii eksploatacja również nie najgorzej wypada (chociaż przy obecny cenach ropy i tak najlepiej pewnie się opłaci na gazie jeździć).
~yark71@op.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
napewno auta typu Peugeot 406 czy Citroen Xantia nie są gorszymi samochodami!!! Wcale nie częściej się psują a są bardziej komfortowe!!! Passat to stereotyp i przerost formy nad treścią!!! Wiem coś o tym bo to mój 13ty samochód.
~miboo7@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Biorąc po uwagę wielkość auta (u mnie to był podstawowy warunek) to nie jest źle. Kilka marek ma tańsze auta z tego segmentu ale są i droższe, passat jest w środku stawki na giełdach. Części są tanie i łatwodostępne.
~Wojtek W e-mail: wuwu0@vp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód nie dorastający do własnej sławy. Za jego cenę można nabyć znacznie lepiej wyposażonego Japończyka lub Francuza lub wręcz samochód z wyższej półki. Legendarna jakość samochodów niemieckich, to historia.
~felix
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
jak kupuję się nowy to według mnie jest za drogi za moją wersję trzeba zapłacić ponad 110000tyś zotych . w niemczech raki sam jest tańszy o 15000zł. wynika z prostej matematyki ze Kluczyk Holding wali nas w rogi :))
~adam
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
wszystko byłoby dobrze gdyby nie pęcherze czytaj rdza w okolicy oświetlenia tablicy rejestracyjnej podobno jest to nagminne.Auto prosto z salonu nie bite i ocynk takie coś po niespełna 4 latach coś tu nie gra z tą jakością
~gumis92@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
po tym w/w rabacie i jeszcze vat zszedl to sie oplaca szczegolnie ze jest to 3/4 opcji wysszlo !!!80 tysZL SPIESZCIE SIE PO NIEGO!!! POLECAM jakosc wykonania perfekcyjna tak samo materialy wykonczeniowe i fotele
~PAt
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Nie jest źle!, a raczej bdb, zwłaszcza, że przy odsprzedaży nie stracę bardzo dużo, jak w przypadku Laguny (mój wcześniejszy samochód) - nie wspomnę już o tym, że zawsze psuło się w niej coś nowego! - nigdy więcej FRANCY!
~DeGe
Sedan 1.6 102KM 75kW
Na pewno ceny są bardziej rozsądne. Wcześniej celowałem w Mercedesa E (okularnik), to w tej samej cenie co Passat spotykałem zaniedbane lub zgnite lub kopcące lub starsze o 3-4 lata samochody.