Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005 (89)

~Tasio
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
To autko naprawde dobrze się prowadzi,na zakrętach jest jak przyklejony:),zjeżdziłem już nie jedno autko ale tu jest naprawde bezpiecznie. (Układ jezdny)
3,1
~niezadowolony
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Duza awaryjnosc, mialem ochote na audi a4 z tym samym silnikiem, ale po dwoch latach uzytkowania swojego vw przeszla mi ochota na samochody z grupy vw
4,1
~jurek_bak
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jestem 1 wlascicielem, pojezdze jeszcze ze 2 latka, a potem sie zobaczy ;)) jak na razie spisuje sie dobrze
~leon
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
wersja 101 km ps trochę podrasowane do 141 km , po tuningu o wiele lepiej. (Silnik)
3,8
~SCORPIO
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
oMIJAJCIE SERWIS W ŚWIDNICY OBOK WAŁBRZYCHA - PARTACZE !!!!!!! Prawie żaden przebieg a cos ciagle chhoc całe szczescie duperele.
4,1
~LeonPassat130KM
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
trzyma cene, generalnie niezly czolg, jezdze nim wszedzie i go nie oszczedzam, spisuje sie
~AdamBB
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto idealne, ładne, zwinne w mojej jednostce, nie aż tak drogie w utrzymaniu, wygodne, przestrzenne, części (jest dużo zamienników). Szczerze POLECAM!
~korsarz@gmx.de
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Nowe modele Passata dogonily wreszcie technike i wykonanie BMW 3ki i Mercedesy 190ki a pomimo to sa pare euro tansze. Prawdziwa alternaty a nawet przestrzen jest obszerniejsza niz w innych samochodach tej klasy.
3,8
~Kriss
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Trochę głośno chodzi, no ale to diesel więc nie uważam tego za wadę. ogólnie daje rade, nie jest to demon prędkości ale przyspiesza w miarę dobrze. (Silnik)

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,4
~lakodar@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
wóz drabiniasty, wymieniłem na peugeota 406 bije go na głowę, nigdy więcej passata
Volkswagen Passat B5 Sedan