Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005 (89)

3,3
~bronek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto napewno niejest idealne,ale wciąż może się podobać(kwestia gustu).Niejest też niezawodne,poprostu przeciętne w swojej klasie.Dobre auto w długie trasy,przestronne,komfortowe.Ma sporo wad,ale więcej zalet,na tle konkuręcji wypada całkiem nieżle.
~czypak
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
4 z bardzo dużym +. Jeszcze nie miałem okazji jeździć autem doskonałym, ale to jest bardzo dobre :)
~Henryk S
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Do jazdy tylko i wyłącznie po mieście /;, no cóż jazda męczy, to spory samochód. Idealny na trasy powyżej kilkuset km. Solidny, komfortowy, przestronne i estetyczne wnętrze, idealny na dłuższe trasy.Wygląd samochodu nie starzeje się, tani samochód o wyglądzie limuzyny. Bardzo tanie części i łatwość napraw. Niezawodny ekonomiczny silnik.
4,1
~fixtg@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
to jest mój kolejny samochód niemiecki ( VW, AUDI, MERCEDES) komfort jazdy porównywalny z MB E-klasa, bezawaryjnośc - również, doskonały samochód, na który zawsze można liczyć, ale wszelkie regulacje i naprawy wykonywać w dobrych i sprawdzonych warsztatach ( serwis strasznie drogi i niekoniecznie posiadający specjalistyczną wiedzę - mam smutne doświadczenia)
~krzysztof.maliszewski1@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Myślę, że VW PAssat TDi Comfortline jest wart swojej ceny. Auto ma dobry dynamiczny silnik, a także zapewnia znakomity komfort. Auto ma bardzo reprezentacyjny wygląd i pełne wyposażenia.
~jflkdsajflk
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
silnik jest glosny, lecz mi nie przeszkadza - ja lubie slyszec obroty i na tej podstawie dostosowywac gaz i jazde moc jest rewelacyjna, na kazdym biegu wbija w fotel, pod gore auto idzie wrecz rewelacyjnie (Silnik)
3,7
~tomiqu
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto komfortowe i przestronne ale czy warte takich pieniędzy? Sam nie wiem. Zależy kto czym jeździł przedtem. Jeśli jakimś struclem za 5000 zł to odczuje wielką różnicę. W porównaniu do A4 nie szokuje.
~dajan10@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na tą moc wystarczająco elastyczny. Do setki nieco ponad 12 sekund. Jak na polskie drogi wystarczajaco. (Silnik)
2,3
~Rumpelek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Tragedia! Zastosowane rozwiązania konstukcyjne na polskich drogach są za słabe. Kto widział, żeby hydrauliczny napinacz paska był mocowany na śróbie Fi 8mm długiej 120mm !! PAranoja... (Silnik)

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafał 149
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
silnik dosyć elastyczny jak na 100km bardzo dobrze się zbiera i mimo takiego przebiegu pracuje jak nowy (Silnik)
Volkswagen Passat B5 Sedan