Lista ocen Volkswagen Polo III (864)

~Mirek Z.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Serwisanci muszą się cały czas dokształcać, ponieważ ich wiedza nie idzie w parze z ceną wykonywanych usług i są niekompetentni, np. jeśli chodzi o wymianę paska rozrządu przy tym silniku (co innego instrukcja DTR, a co innego serwisant - proszę uzgodnić stanowisko). Poza tym pojazd sprawuje się niezawodnie, ma dobre osiągi. Niedawno założyłem instalację do spalania LPG i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pojazd nie stracił na dynamice a mnie...
~Marek Rozwadowski Wa-wa
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie bardzo udane auto rodzinne typu 2 dorosłe osoby + 2 dzieci z pojemnym bagażnikiem i elastycznym silnikiem nie łakomym na paliwo bardzo duża niezawodność elementów , silnik właściwie ekploatowany jest bezawaryjny,zaskakująca jest jego elastyczność .Skrzynia biegów nie jest rewelacją ale zawsze dobrze pracuje.Samochód na naprawdę długie lata eksploatacji napewno nie przysporzy użytkownikom żadnych przykrych niespodzianek . Polecam
3,3
~ethan@poczta.neostrada.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
samochod zyskuje bardzo na stylistyce wnetrza, pozatym zegary okragle i podswietlenie niebiesko-czerowne calego kokpitu robi wrazenie(szczegolnie na kobietach:P). panowie od designu...poprawcie troche przestrzen wewnetrzna i zrobcie go troszeczke z twardszym zawieszeniem a samochodzik bedzie cacy.
~Piotrek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Silnik akurat w tym modelu to 1F. Naprawdę bezawaryjny, żadnych wycieków (nigdy nie dolewałem oleju). Swoją siłę pokazuje dopiero na wysokich obrotach. Na jedynce można ruszyć prawie bez dodawania gazu. Przy jeździe z 3-ma pasażerami zaczyna brakować mocy. W pełni załadowany bagażnik z 4-ma pasażerami i jakoś się toczy. Przy normalnej jeździe w dwie osoby spala około 7 litrów na 100 km (Silnik)
3,8
~HAUER
Hatchback 1.3 55KM 40kW
bardzo dobre auto, jest to mój pierwszy samochód POLO 6N 1,3. przejechałem nim 130kkm, można powiedzieć, że przejechaliśmy Polskę w tą i nazad, odwiedziliśmy też Paryż. przez cały czas auto sprawuje się przyzwoicie. drobne usterki nie zniechęciły mnie do niego. Ma jeden minus -jest małe. nadchodzi ten moment kiedy będę usiał przesiąść się do większego samochodu.
~Adil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie z autka jestem bardzo zadowolony, jeśli ktoś zamieża takie auto nabyć to polecam , jeśli ktoś często jeżdzi poza miastem lub za granice to polecam zakup z mocniejszym motorem,zuzycie paliwa niewiele wieksze ale można zaoszczedzic na czasie szczególnie na zachodnich autostradach.
~badi6@op.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Gdzieniegdzie zaczyna rdza wyłazić, auto napewno nbyło malowane ale nie kupiłem nowego, mam tylko nadzieję że trochę pojeżdże i szybko nie zgnije. trochę bierze ranty drzwi i tylne nadkola ale zacząłem go pastować więc może pomoże.
~marcinenergy
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na auto 11 letnie uważam, że zasługuje na ocene 5 :)
3,1
~victus@interia.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
W sumie max to przecietnie. Spodziewalem sie czegos wiecej.. ale z drugiej strony nie jest tak najgorzej. Po prostu przecietnie.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Reasumujac, autko zrywne, zwrotne, niezawodne, niedrogie w utrzymaniu, niestety jakosc materialow uzytych w srodku pozostawia wiele do zyczenia. Kupilbym jeszcze raz dokladnie ten sam model ale jednak w dieslu