Lista ocen Volkswagen Touran I (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Raz na trasie zatarł nam się kompresor od klimy i auto nie chciało odpalić albo raz w górach turbina nam siadła i pod górkę nie dało się wjechać
~GAL
Minivan 1.9 TDI DPF 105KM 77kW
dotąd tyko czujnik różnicy ciśnień za 260 zł i nieszczelność nadwozia - pierdoła ale z uwagi na trudną diagnozę okazała się dość kosztowna.
~Tommy
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
lamka zapalniczki - pierdołka, ale sposób demontażu i wymiany to horror. ALe dało się. Alternator - zaczęło padać sprzęgiełko, więc wymieniłem.
~Mateusz
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
tradycyjnie problem ktory dotyka vw z tych rocznikow to marnej jakosci plastiki a raczej ich luszczace sie pokrycie. Elektronika potrafi dokuczyc.
~Avalon xavalonx@gmail.com
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam prawie 220 tyś km przejechane, auto jest u mnie dokładnie od roku i oprócz wymiany oleju, filtrów, etc oraz klocków i tarcz nic nie robiłem w aucie.
~Mateusz Małec..
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
WTRYSKI ,KOŁO 2MAS,ALTERNATOR,ZAWIESZENIE,SILNIK SIE ZESRAŁ NA TRASIE 2 RAZY ,PROBLEMY Z ELEKTRONIKĄ,NIEOKIEŁZNANY POBÓR OLEJU MAŁO?
~janek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
filtr fap i wtryski to zmora ale wszystkie nowoczesne diesle mają z tym problem (jedyne pocieszenie, nie ma prawa puścić dymku z dwururki :)
~micol@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
wymiana zamka drzwi prawych tylnych.Nie radzę samemu wymieniać żarówek przed skończeniem kursu i zaopoatrzeniu się w odpowiednie narzędzia.
~Krzysztof
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Nic sie nie psuje. Jedynym mankamentem byly piski z bagaznika- okazalo sie ze to byla wina slynnej "kratki", ktora zle przykrecil dealer VW.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~Wieczorek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ciongle co jakieś 30tys km coś sie popsuje...? Ostatnio padła elektryczna przepustnica powietrza doładowanego Pierdburg 800zł.