Lista ocen Volkswagen Touran I (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maer@vp.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Zrobiłem 90 tys przez rok i 6 m-cy. Oprócz wizyt serwisowych nic więcej się nie dzieje. W porównaniu z francuzami poprostu boski
~kulfon
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
u mnie na razie nic się nie zepsuło, jedynie po porzednim właścicielu wyświetla mi spaloną żarówke, ale nie można znależć którą :(
~Marcin
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
nic specjalnego się nie stało samoczynnie - jednak serwis dokładał głośniki i wiele drobiazgów (zapinki, osłonki) po prostu popsuli
~Janko Muzykant
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Akurat drobnych problemow nie mialem, tylko wieksze. Po dwoch latach jazdy zaczynaja po malu trzeszczec plastiki.
~glang
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
jeśli chodzi o drobiazgi to kilka plastkiów wymieniłem: emblemat drążka zmiany biegów, plastik tylnej wycieraczki ale to banały
~Michał
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nic się nie dzieje . Klocki tarcze czasem przegub trzeba wymienić. Sprawy eksploatacyjne .
~Vw touran
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Sporadycznie ...to nie Renoult by sie psuć ..a mialem i choc dbalem psulo sie strasznie
~Joanna
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
W ciągu 7 lat codziennego użytkowania, raz nie zapalił, kiedy roaładował sie stary akumulator
~Obiektywny- niemłody i nie fantasta
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Mimo to co czytam z opinii to i tak mój silnik o oznaczeniu BMM (ośmio-zaworowy)jest naprawdę godny uwagi.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~Paweł
Minivan 2.0 TDI 170KM 125kW
drobne usterki, niekosztowne, gumy stabilizatora, czujnik poziomu płynu chłodzącego itp.