Lista ocen Volkswagen Touran I (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ola w trasie
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
żarówki, egr, klapy klimy, słaby zasięg pilota, antena radia 1 z 2, tylna klapa, webasto, regulacja świateł itp itd.
~Agnieszka
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Zawieszenie jak w każdym aucie, łożyska koła, tarcze hamulcowe, wydech, czujnik oleju w misce, alternator, rozrusznik.
~ariki
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Tylne żarówki co chwile jest światło albo nie ma. Klapa tyla się otwiera sama lub nie można jej otworzyć. Odradzam te auto
~tipos
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Na razie odpukać nie miałem problemów z drobiazgami. Wiadomo, plastik raczej z niższej półki, ale nie trzeszczy ani nie piszczy.
~Kubek
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Przez niecały rok wymieniłem chyba wszystkie żarówki, czujnik świateł STOP, czujnik klimy, czujnik tempomatu. Chyba mam pecha.
~everton
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Szyby i lusterka dzialaja odwrotnie, konsola u gory cala wymieniona, problemy z lakierem na klapie i na drzwiach, zamek tylnej klapy
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Tutaj mogę wpisać tylko i wyłącznie żarówki, które stosunkowo często się przepalają i chodzi tu o tylne lampy.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez około 60 000 km zdążyło spalić się kilka żarówek, rozszczelnić przewód paliwowy i zużyć łożysko na mcphersonie.
~marcinpeza@orange.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Słaba jakość elementów wykończenia wnętrza - szybko ścierają się przyciski sterowania szybami, radiem, włączenia świateł.
~darko
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Po 15.000 kłopoty w Tempomatem, ale samochód na gwarancji, więc moduł już jest zamówiony. Podobno elektryka. A tak wszystko OK.