Lista ocen Volvo S40 II (137) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vesper125
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Bardzo dobre auto warte swojej ceny jak na ten rocznik. Mimo swojego wieku. rzadko się coś psuje , a niskie spalanie nie wymaga montażu instalacji LPG. Koszt części jest akceptowalny a komfort z jazdy jak najbardziej na plus. W moim odczuciu przydałby się mocniejszy silnik, jednak biorąc pod uwagę ekonomikę, to jest jak najbardziej ok.
~Andrzej
Sedan 1.6 DRIVe 109KM 80kW
ładny wizualnie, ciasny w środku, kiepska przestrzeń ładunkowa, bardzo awaryjny, drogie części. niskie spalanie - to fakt, ale koszt usuwania usterek znacząco przewyższa niskie spalanie. lepiej mieć bezawaryjny samochód palący 10litrów niż wiecznie psujący się samochód palący średnio 5litrów. to auto było zawsze moim marzeniem ale okazało się tragedią
~mappero
Sedan 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Jakby mial go kupowac, co mam w planach, to jednak wzialbym kombi v50, ze wzgeldyu na to, ze nie lubie jak na tylnej szybie nie ma wycieraczki. Maly problem ale mnie irytuje. Nudny w srodku - no ale coz. Dlatego bardziej kreci mnie Renault albo Citroen. Filtr powietrza/p-pylkowy - zero smrodu starych aut ruszjacych spod swiatel ! :)
~maciek
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochód - ale na pewno nie "rodzinny". W 100% spełnia moje oczekiwania i potrzeby. Komfortowe zawieszenie i wnętrze rozpieszczają. Silnik ma "odpowiednie" parametry do spokojnej (co nie znaczy "flegmatycznej") jazdy. Wygląd na zewnątrz kusi i przyciąga uwagę - moim zdaniem to jeden z najładniejszych samochodów dostępnych w Polsce.
~nam nam
Sedan 2.0 145KM 107kW
Kupiłem nowy samochód z nadzieją, że będę używał go przez 6-8 lat. Przed zakupem jeździłem jeszcze civikiem 1.8 oraz nowym focusem 1.6 z turbo i na razie z wyboru jestem zadowolony. Samochód jest bardzo wygodny i świetnie sprawdza się w długich trasach. Nie ma w nim nic irytującego, mam spokój i to jest wspaniałe.
~Mariusz
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
to moje trzecie volvo, poprzednie to dwie 850-tki z róznymi silnikami, uważam,ze nie powinno sie kupować samochodu w pierwszym roku wprowadzenia na rynek, nie jestem, zadowolony z tego samochodujestem zaskoczony ilością usterek!!!ostatnio zostałem zaproszony przez servis volvo na wymiane jakiegos czujnika, akcja ogólnopolska!!!i
~Rey_Mysterio
Sedan 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Ogólnie ładne autko, na pewno bezpieczne, bo to w końcu Volvo, ale ciężko mi znaleźć więcej zalet tego modelu w tej wersji silnikowej. Oszczędne spalanie na pewno nie rekompensuje drogich napraw. W tej cenie można znaleźć wiele lepszych samochodów. Chyba że po prostu ten jeden egzemplarz taki awaryjny.
~Qwert
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Samochód bardzo wygodny, idealny do długich podróży. Niezawodny i wyróżniający się wyposażeniem, nawet w podstawowych wersjach jest wszystko co potrzeba. No i oczywiście wysoki poziom bezpieczeństwa, zbudowany jak czołg, jednocześnie świetne zawieszenie i bardzo skuteczny układ hamulcowy.
~max
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Komfort żadko spotykany w samochodach w tym segmencie. Auto świetnie się prowadzi. Niezawodne. Wygodne. Przestrzeń na bagaż wystarczająca. Jazda nim to przyjemność. To wszystko przy niewysokich kosztach eksploatacji. Przy tym samochód naprawdę ładny.
Dziennik kosztów dla Volvo S40 II
6,7
10,2
9,8
~ajgor60
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Nie jest to moje pierwsze auto, ale jedno z najleprzych jakie miałem.Dla mnie jest komfortowe i dobrze się prowadzi.Moę mieć jedynie zastrzeżenia do użtych materiałów, które mogły by być lepszej jakości jak choćby pokrycia siedzeń, czy niektóre plastiki. Od Volvo można oczekiwać więcej.