Lista ocen Volvo S40 II (137) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Phoenix
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Świetny samochód zarówno dla 3 osobowej rodziny jak i dla singla. Jakość wykonania jest bardzo wysoka. Szczerze polecam ludziom, którzy wymagają od samochodu trochę więcej niż żeby tylko jeździł. A jeżeli ktoś mi powie że s40 to ford focus to go strzelę.
~Perski
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Samochód na dobrym europejskim poziomie, świetny silnik, więcej niż dobre zawieszenie, poręczny ale nie porywający, niczym was nie zadziwi ale i nie zawiedzie, bryka na codzień, tylko czemu tele kosztuje ? tego dali bóg nie wiem. Przecież to przebrany Fokus
~r.p.
Sedan 2.0 145KM 107kW
Nowy wiec o zastrzeżenia trudno szzcególnie jak przesiadka o klasę wyżej.Na trasie Rzeszów-Gdańsk średnio 6.0l. Miasto 6.5 w korkach sporo. Na 6 -tce przyspiesza aż miło. Swiatła b.dobre. Skrzynia haczy. ale może tak ma być.Audio dobre. Ergonomia dobra.
~Sławek - Toruń.
Sedan 2.4 D5 180KM 132kW
Rewelacyjne auto. Polecam wszystkim. Z tym silnikiem jest to idealny samochód dla młodego człowieka :-) Bardzo ekonomiczny i jednocześnie dynamiczny. Super silnik, duży komfort jazdy, rewelacyjny zestaw audio - nawet w najprostszej wersji!
~Mateusz
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Auto jak na 14 lat ładnie się prezentuje...grafit po wypolerowaniu ładnie się błyszczy i łatwo go utrzymać w czystości ale jasne wnętrze szybko się brudzi nawet od kropel deszczu pomimo tego iż było prane przez profesjonalną firmę
~Nexvs
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autko bardzo wygodne bez awaryjne na częściach focusa co w razie napraw nie wiąże się z bardzo wysokimi cenami lecz naszczescie po za tym że ma części forda to nie psuje się jak ford polecam z czystym sumieniem
~MArcinos
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Idealny samochód dla dwóch osób. Niesamowite właściwości jezdne, oszczędny silnik i ponadprzeciętny komfort jazdy. Gdyby nie kilka usterek to byłaby ocena maksymalna. Zrobiłem nim już ponad 70 000 km i nie mam zamiaru go zmieniać.
~oskarone
Sedan 2.0 145KM 107kW
Bardzo fajne autko wyróżniające się z tłumu (złoty kolor) :D Dobre audio jak na serię. Jedyne czego mi brak to brak gniazda USB w samochodzie z tego roku to powinien być standard (koszt późniejszego podłączenia w ASO ok 1500zł!!!!!!!)
~matthew
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autko godne polecenia, bardzo eleastyczne, trzyma sie drogi i wygodne... Jak na razie bardzo bezawaryjne, jedyne koszty poniesione na poczatku to filtry, oleje, zestaw rozrzadu, i zaroweczki. Fabryczne sa dosc kiepskie.
Dziennik kosztów dla Volvo S40 II
6,7
10,2
9,8
~JACEK
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Samochód jest exploatowany 3 rok. Jest to moje 3 Volvo i tylko potwierdzam, jego niezawodnośc. Z poprzednikami było tak samo. Zawsze kupuje "pełna opcję" po 1 -1,5 roku użytkowania lub z salonu jako "auto demonstracyjne"