Lista ocen Volvo S40 II (137) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Harmonijnie zestrojony samochód dla normalnego użytkowania . Rozsądny rozmiar. Podobieństwo do większych modeli Volvo dodaje trochę powagi. Solidne wykonanie. Ale napis Volvo na tylnej klapie w nowej wersji jest zdecydowanie za duży. Mniej jest czasami więcej.Lepszy image niż niemieckiej konkurencji.
~ROBSON
Sedan 1.6 DRIVe 109KM 80kW
UŻYTKOWAŁEM 1 ROK .BARDZO EKONOMICZNY SILNIK 1.6 DIESEL na autostradzie prędkość 140 H /spalanie 5lit/100km codziennie jeżdzony po mieście 6.5lit/100km super fajnie się prezentuje zawieszenie super za 14000zł 2007 rok naprawdę warto kupić
~Balotelli
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony ładny design, wygoda, bardzo niskie spalanie i jednostka napędowa nie do zajechania. Z drugiej Lawinowy wysyp drogich usterek od 200 tys. km. Mimo tego że kilka razy zawiódł, to ma "to coś" co sprawia że żal go sprzedać.
~Rysiek z wąsem
Sedan 1.6 100KM 74kW
Autko spisuje się świetnie w trasie jak i w mieście,pomimo niewielkiej mocy stać je na dynamiczną jazdę nawet z kompletem pasażerów nie sprawia mu większego problemu,naprawy to klocki z tarczami i olej rzecz jasna zawsze zmieniany na czas,ostatnio był rozrząd i to tyle
~ziom
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
wspaniały wygląd w kolorze czarnym,\"muskularna\"sylwetka,doskonałe wyposażenie auto w stosunku do konkurencji, z czasem przydało by się pare koni więcej. Auto dodaje prestiżu,ale jest lekko przyciasne z tyłu,szkoda bo tylna kanapa to ideał konfortu jak byś siedział na poduszce
~rz
Sedan 2.0 145KM 107kW
W porównaniu do FF oraz starszych modeli volvo, które były lub nadal są w rodzinie, to świetnie skonstruowany, zwrotny, szybki i baardzo wygodny samochód ale dla 2-3 osób. Minusem są delikatne wstawki z aluminium, które łatwo się rysują i wgniatają, a tak ładnie wyglądają...
~Ariel
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Auto jest po prostu nudne a serwis (Katowice) drogi, niekompetetny i niegrzeczny. Chciano mi zabrać gwarancje za niefabryczne felgi. Auto kupiłem nowe i to całkiem przypadkiem. Mam je 5 miesięcy i zamierzam sprzedać. Wracam do hondy. Pierwsze i ostatnie volvo.
~wij
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Żałuję że sprzedałem! Nie jest to auto luksusowe czy prawdziwe premium w swojej klasie ale jest solidnie wykonane z dobrych materiałów i ma wiele przyjemnych cieszących na co dzień przemyślanych rozwiązań. Solidne auto za rozsądną cenę.
~ologgg
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Mam S40 od 11 miesięcy. Zero awarii. Zrobiłem ok 30 tys. Wymiana oleju w skrzyni, i pozostałych płynów eksploatacyjnych. Jestem bardzo zadowolony. Może to i dlatego że kupiłem z pewnej - prywatnej ręki. Aczkolwiek jest to moje najlepsze auto jakie posiadałem.
Dziennik kosztów dla Volvo S40 II
6,7
10,2
9,8
~Tadeusz Pytel
Sedan 2.0 D3 150KM 110kW
jeżdziłem już w swojej prawie 40letniej karierze kierowcy wieloma różnymi samochodami a to cacko spełnia wszelkie moje oczekiwania co do relacji cena jakość zadowolenie z jazdy niezawodność a konserwatywny styl volvo to dla mnie dodatkowa zaleta