Lista ocen Volvo S40 II (137) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NFG
Sedan 2.5 T 220KM 162kW
Minimalne przeróbki wizualne jak dokładki w kolorze nadwozia (zamiast paskudnych czarnych plastików) i przód wygląda ślicznie, niestety z tyłem wiele nie zrobimy ale to kwestia gustu :)
~Hellenios
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Po przesiadce z golfika, Volviak wypada super. Jeżdzę zarówno po mieście jak i w dłuższe trasy, w obu przypadkach autko sprawuje się znakomicie. Części już nie tak drogie jak kiedyś; mało awaryjne. Polecam
~fifi121
Sedan 2.4 i 170KM 125kW
Samochód bardzo komfortowy, dobrze wyciszony, silnik wraz ze skrzynią automatyczną pracują bardzo dobrze, do tego wysokiej jakości materiały wnętrza i dobre audio, zdecydowanie polecam.
~gmartinus
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Auto dziewiecio letnie, wiec plastyki nieco czeszcza. Prowadzi sie bardzo dobrze i plynnie. Minus to trudnosci z dopasowaniem komfortowej pozycji fotela, pomimo mozliwosci wszelakiej regulacji.
~superfura
Sedan 1.6 100KM 74kW
po takim przebiegu śmiało mogę powiedzieć że było wart,koszty utrzymania na niskim poziomie lać paliwo i jeździć,na szczęście ceny PB poszły w dół,kolejne też będzie volvo ale pewnie s60
~dddddddddddddddddddddddddd
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Jeździłem niedawno kilkoma samochodami z wyższej klasy i w wielu aspektach Volvo wydaje się być lepsze. Ładne, nie jest opatrzone jak większość samochodów jeżdżących po naszych drogach.
~kneur2
Sedan 1.6 100KM 74kW
Najgorzej oceniam silnik który pochodzi od PSA, diesel 1,6 115 kM. szybko zapychającyu się filtr cząstek stałych. Trzeba pamiętać o jego wyapalniu jazda poza miastem. Do jazdy po mieście nie polecam.
~chciałem volvo
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Samochód wizualnie jest doskonały. O takim marzyłem i taki mam. Dynam,ika jazdy idealna. Zwrotność mogłaby być lepsza, ale nie jest źle. Spalanie przyjemne dla kieszeni. Wyciszenie i wykonanie - perfekcyjne.
~KEMOT14
Sedan 2.5 T5 230KM 169kW
VOLVO JESTO PIĘKNE I Z GŁOWĄ POMYŚLANE AUTO. BEZPIECZEŃSTWO W TEJ MARCE JEST WPROST NIEZIEMSKA O LUKSUSIE JUSZ NIE WSPOMINAM BO TO DOPIERO JEST PIĘKNE.PIĘKNIE PIĘKNIE BARDZO PIĘKNIE!!!!!!!!!!!
~adamek
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Samochód o ładnej linii nadwozia z ambicjami ponad klasę kompakt z dużą ilością zalet i niewielkimi wadami. Nie jest to stuprocentowe Volvo, ale nie ma się czego wstydzić.