Lista ocen Volvo S80 I 2.5 TDI 140KM 103kW 1999-2000 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Widoczność w tym aucie jest bardzo dobra, zwłaszcza lusterka/szyby. Szybki obrót głowy lub spojrzenie na lusterka daje duży widoczny obszar, ze względu na stosunkowo szerokie lusterka w porównaniu do innych aut. Długa maska może być problemem przy parkowaniu, jeśli ktoś nie ma wyczucia w jeździe dużym sedanem.
~BieniOoO
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Pomimo, iż mój egzemplarz nie posiada czujników parkowania, nie mam większych problemów z manewrowaniem, także po mieście. Słupki boczne nie ograniczają widoczności. Lusterka boczne oraz wsteczne (samo ściemniające) również świetnie się sprawdzają.
~Kamil
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Mimo sporych rozmiarów widoczność do tyłu bardzo ograniczona (tylna szyba). Z przodu czasami zasłaniają grube słupki - coś za coś, są wzmocnione i bardzo wytrzymałem ale za to są po prostu grube.
~piotr
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
z przodu przyzwoicie, tylnej szyby praktycznie niema, mimo składanych elektrycznie tylnych zagłówków widoczność zerowa,lusterka boczne bardzo małe. W porównaniu do volvo 850-tragicznie,do BMW 5-podobnie
~Kompiso
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Duże powierzchnie szyb powodują ze widoczność jest świetna.Niektórzy narzekają na widoczność do tyłu zwłaszcza przy parkowaniu ale to b.duże auto to jaka ma być.
~hakito
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Przód oraz boki są naprawdę ok - ale tyłu bez parktronic to nie można wyczuć - samochód ma ponad 5 metrów, więc trzeba mieć naprawdę doświadczenia w parkowaniu.
~KaKo
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Przesiadając się z Mazdy 626 bałem się, że będzie ciężko, ale w pełni nie podzielam zdania, że jazda S80 po mieście to koszmar - widoczność świetna;)
~Kusmir
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Auto jest spore mniejsze osoby mogą mieć problemy bo fotele za wysoko sie nie podnoszą, duża powierzchni szyb. Wyższe osoby nie mają problemów.
~daro144@vp.pl
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
jak ktoś jeżdxi na lusterkach tak ja to nie ma różnicy czy to bus czy osobówka i tak sobie poradzi, lusterka boczne bardzo dobre
Dziennik kosztów dla Volvo S80 I 2.5 TDI 140KM 103kW
~Piotrek
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Czujniki cofania przydały by się gabaryty robią swoje idzie o coś zahaczyc zawsze więc hak mile widziany