Szukaj

Zobacz jak wygląda nowy dziennik kosztów

Dziennik kosztów - Demo

Wpisy paliwowe

Wprowadzaj swoje wydatki na paliwo, także przez komórkę. Liczne udogodnienia sprawią, że nie będzie to żmudny proces. Będziesz mógł wprowadzić nie tylko kwotę, ale też wybrać stację, styl jazdy, opony i dodać swoje uwagi do tankowania. System obsługuje wiele paliw, a także auta elektryczne.

Wyliczymy dla Ciebie średnie spalanie, a także wiele przydatnych statystyk i wykresów.

Wpisy serwisowe

Teraz nie tylko będziesz mieć rejestr wszystkich wydatków na serwis auta, ale także dowód, że wykonałeś w odpowiednim czasie wszystkie niezbędne czynności, a to może się przydać przy sprzedaży auta.
Dziennik kosztów - Demo
Dziennik kosztów - Demo

Inne wydatki

Pomyśleliśmy nie tylko o paliwie i serwisie, ale też i o wielu innych rodzajach wydatków.

Przychody

Jeśli zarabiasz na swoim samochodzie, jeśli dostałeś zwrot ubezpieczenia, jeśli ktoś dorzucił się do paliwa - to wszystko również możesz wpisać do dziennika kosztów i zostanie to uwzględnione w ostatecznym bilansie.
Dziennik kosztów - Demo
Dziennik kosztów - Demo

Przypomnienia

Serwis, ubezpieczenia, przeglądy - o wszystkim musisz pamiętać, ale nie wtedy, gdy prowadzisz ten dziennik kosztów. Tu możesz zdefiniować przypomnienia na czas lub na przebieg, jednorazowe lub cykliczne.

Punkty karne

Nikt nie lubi punktów karnych, ale warto wiedzieć ile ich mamy. Dzięki rejestrowi punktów karnych będziesz mógł to bardzo łatwo sprawdzić.
Dziennik kosztów - Demo