Szukaj

Land Rover Discovery Sport – tak wszechstronny, jak Twój styl życia

Dodano: ponad rok temu
Autor: Artykuł Sponsorowany
Wyświetlenia: 1 788

Czy kiedykolwiek marzyliście o samochodzie komfortowym, pojemnym, bogato wyposażonym, a przy tym niezłomnym i dającym przyjemność z prowadzenia? Z pewnością, bo uniwersalność to dzisiaj kluczowa, niezwykle pożądana cecha. Land Rover Discovery Sport to jedna z najlepszych propozycji dla tych, którzy chcą na co dzień łączyć wszystko w jednym.

 

Partnerem jest JLR

 

Nowy Land Rover Discovery łączy wyjątkową ewolucję stylistyki z wszechstronnym i inteligentnie zaplanowanym wnętrzem, które ucieleśnia ducha rodzinnej przygody. Discovery Sport, mimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych, wciąż pozostaje przy tym jednym z najsprawniejszych i najbardziej wszechstronnych siedmiomiejscowych SUV-ów klasy premium na świecie.  Ostatni rząd siedzeń możemy złożyć, by skorzystać z wysokiego, przepastnego bagażnika, ale nawet z siedmioma osobami na pokładzie mamy do dyspozycji jeszcze157 litrów przestrzeni ładunkowej. Wszyscy pasażerowie mogą bez przeszkód ładować swoje przenośne urządzenia elektroniczne, dzięki rozmieszczonym w kabinie gniazdom.

Minimalistyczne wzornictwo deski rozdzielczej eksponuje wysokiej jakości materiały, z których ją wykonano. Mieści ona 11,4-calowy ekran dotykowy Full HD, który zawiera szybki i intuicyjny interfejs multimedialny Pivi Pro. Łączność zapewnia tutaj m.in technologia bezprzewodowego połączenia ze smartfonem poprzez Apple CarPlay lub Android Auto. Opcjonalnie Discovery Sport może być wyposażony również w przezierny wyświetlacz Head-Up, pokazujący niezbędne informacje w wysokiej rozdzielczości, bezpośrednio na linii oczu kierowcy.

Discovery Sport, poza wzorowym wsparciem całej rodziny i ich czworonożnych pupili, opcjonalnie zapewnia system Terrain Response 2, automatycznie dostosowujący samochód do wymagań terenu. Ponadto technologia Wade Sensing pomoże Wam bezpiecznie pokonywać wodne przeszkody. Ale żeby nie być gołosłownymi, zapraszamy Was do obejrzenia wideo, w którym nowym Discovery Sport wybraliśmy się do polskiej Krainy Tysiąca Jezior – na Mazury!

 

Partnerem jest JLR

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Land Rover Discovery Sport