Szukaj

Angielski szyk i sportowy rodowód w crossoverze? - poznajcie Jaguara E-Pace

Dodano: ponad rok temu
Autor: Michał Gruszczyk
Wyświetlenia: 529

Pośród wielu takich samych crossoverów, wyróżnienie się z tłumu niemal identycznych aut jest bardzo trudne. Zaakcentowanie swojego świadomego wyboru i chęć jazdy samochodem innym niż wszystkie często oznacza długie poszukiwania, równie często kończące się pójściem na przynajmniej jeden kompromis - albo porywająca stylistyka, albo praktyczne wnętrze i bagażnik. Albo dynamiczne i pewne prowadzenie, albo komfort resorowania.

Tymczasem okazuje się, że o kompromisach można zapomnieć, a dodatkowo jeszcze - wymagać od samochodu więcej niż od konkurentów.

Jaguar E-Pace jest kompetentnym crossoverem - duży bagażnik, podwyższone zawieszenie, napęd na cztery koła. Do tego prowadzi się tak, jak przystało na Jaguara - czyli z wyjątkową precyzją. Oferuje kierowcy osiągi adekwatne do oczekiwań stawianych wobec samochodu klasy premium, a dodatkowo absolutnie wyróżnia się swoim wyglądem z gąszczu identycznych aut w tym segmencie. Prawdziwy Jaguar, a jednocześnie prawdziwy crossover. Czy to nie idealny wybór dla tych, chcących więcej? Więcej w materiale wideo:

 

Partner materiału: Jaguar Land Rover

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Jaguar E-Pace