Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T250 Sedan

pr4454@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 1.2 i 72KM 53kW
Rok produkcji 2008
Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Karoseria robi dobre wrażenie. Dość ładny lakier (srebrny metalik). Dość dobry montowany fabrycznie zestaw audio.
Dziwny? Wolno wchodzi na wysokie obroty. Ten silnik nadaje się do \"emeryckiej\" jazdy. Dopiero powyżej 4000 obrotów nagle dostaje kopa. Uczucie jest dziwne, tak jakby gwałtownie zwiększała się moc silnika. ( zdawałem sobie z tego sprawę przed zakupem)
Mało precyzyjne wybieranie biegów. Problemy z pierwszym biegiem.
Dość miękko zawieszony. Wyraźnie słychać pracę zawieszenia.
Samochód jest słabo wyciszony. Przy wysokich obrotach jest naprawde głośno. Dobrze że radio montowane fabrycznie jest na tyle głośne aby zagłuszyć mało przyjemny dźwięk silnika.
Przy lekkiej nodze spalanie jest w normnie. W trasie spala nawet mniej niż podaje producent.
Jest wart swojej ceny. Przed zakupem tego auta, dużo czytałem o nim w internecie. Zastanawia mnie dlaczego osoby kupujące jeden z najtańszych samochodów, mają wobec niego tak wysokie wymagania? Czytałem dużo złych opinii dotyczących wykończenia i wyposażenia tego auta. To widac przed zakupem! Dlaczego teraz nażekają? Jak ktoś kupuje auto za 300 tyś to ma prawo czepiać sie wszystkiego.
Jeszcze za wcześnie na oceny.
Jeszcze za wcześnie na oceny.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 72KM 53kW [l/100km]

6,8