Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T250 Sedan

tomas, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 94KM 69kW
Rok produkcji 2007
Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : dość elastyczny silnik,bezawaryjnosc jak narazie
Silnik : czasami nierowne wolne obroty
Inne : głośna praca klimatyzacji, może to tylko w moim aucie, nie wiem
ogólnie fajne autko
w mieśćie i poza miastem nie jest żle gorzej w górzystym terenie i na autostradzie(z pełnym obciążeniem, wł.klimą),podczas jazdy puszczając noge z gazu silnik jeszcze dlugo nie hamuje,slyszałem ze to wina głowicy 16V,znaczny spadek mocy przy wł.klimatyzacji,poza tym jest ok.
czasami wsteczny nie wchodzi,przełozenia dość długie no i nie za bardzo precyzyjna jest
dość komfortowy pracuje cicho zawieszenie dość miekkie, nadwozie pzechyla sie jadąc szybciej w zakrętach ale w normie zresztą to nie auto sportowe :)
przednie słupki za szerokie, parę razy było gorąco szczególnie jak się człowiek śpieszy :( ,do tyłu to kwestia wprawy
jak dla mnie za mały schowek (niestety nie podświetlany)no i mało ich ale za to na okulary jest super
wentylacja bardzo dobra, ogrzewanie tak samo po niecałym kilometrze zaczyna leciec letnie powietrze
z przodu trochę przeszkadza środkowa konsola ale jest ok. Siedzenia na długą trase nie za bardzo trzymanie boczne nie zachwyca ale to przecież nie auto luksusowe!
jak dla mnie na 4+ szum powietrza słychac po ok. 120km/g. przy wyłączonym radiu, jakoś głosno pracuje klima w serwisie powiedzieli że jest ok. nie wiem
pali za dużo w mieście 9 opędzluje jak na tą pojemność to za dużo :( Przegląd 1 po 15tyś.ok.600zł 2 przegląd ok.750zł) naprawy nie wiem po ile bo nic sie nie zepsuło :)
no wiadomo za tą cenę można kupic auto używane może i dobre ale to kupywanie kota w worku ja tam jestem zadowolony i nie żałuje no może strata wartosci to troche tak ale coś za coś
spalona żarówka światła mijania i postojowa poza tym nic sie nie zepsuło :)
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 94KM 69kW [l/100km]