Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T250 Sedan

Adalbert, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 83KM 61kW
Rok produkcji 2006
Chevrolet Aveo T250 Sedan 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
jestem bardzo zadowolony z tego auta i polecam wszystkim, którym nie zależy na tym, że auto to nie ma emblematu VW itp. Znajomi, którzy jeżdżą markami europejskimi w podobnym wieku często odwiedzają serwisy i nie chca sie do tego przyznać. Ja dotychczas nie miałem potrzeby. Jeżeli chodzi o decyzję, używany czy nowy, nie zastanawiać się i kupić marke Chevrolet bo naprawdę warto.
Dobre przyspieszenie, nawet po pewnym przebiegu polepszyło się z czwartego biegu.
na początku było trochę trudności z włączeniem trzeciego biegu ale teraz jest o.k. myslę, że to wprawa.
pochwalam wchodzenie w zakrety, bardzo pewne moim zdaniem w porównaniu z innymi markami.
nie pewnie czuję się gdy cofam, to jest sedan. Trzeba zaufać bocznym lusterkom bo wsteczne ma ograniczoną widoczność. Widocznośc na boki i przód jest o.k.
Jest to sylwetka nadwozia należąca do tych, "z której perspektywy na nią patrzysz zawsze widzisz inne auto" Ale moim zdaniem nie można powiedzieć, że auto jest brzydkie. Są ładniejsze, ale nie z takimi osiągami za tak dobrą cenę.
Moim zdaniem na tylnej szybie za długo trzyma sie para, dlatego często trzeba ją ogrzewć.
Za często trzeba przesuwać przednie fotele, to zależy od tego jaka osoba siada z tyłu.
w porównaniu z innymi markami jak np. Punto, Polo,205 z podobnym silnikiem w Aveo jest o wiele ciszej podczas jazdy.
zużywa tyle co inne auta w tej samej klasie, zależy to najczęściej od stylu jazdy i mocy silnika. Jezdziłem ostatnio fiatem Brawa 1.4 i zużywała mi podobne ilości paliwa. Pierwszy przegląd w cenie od 400 do 600 PLN zależnie od dealera. Trzeba podzwonić po dealerach bo różnie sobie cenią za ten sam przegląd.
Jkość producenta z Korei to to samo co z Japoni, ale za korzystniejszą cenę.
dotychczas bez usterek
dotychczas bez usterek