Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T300 Sedan

Barca Fan, 8 lat temu
Rok produkcji 2012
Chevrolet Aveo T300 Sedan 1.2 70KM 51kW od 2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : Karoseria bardzo dobra, żadnej korozji, układ hamulcowy znakomity,a zawieszenie jeszcze lepsze. Za takie pieniądze z tym wyposażeniem niech się schowają skody, dacie, renówki czy fiaty ! Polecam w 100% nawet używany bo nowego już nie kupicie, a szkoda.
Rewelacyjny wygląd, szczególnie przód, duży bagażnik, przy 4 osobowej rodzinie całkowicie wystarcza. Mam najsłabszy silnik, ale jak ktoś chce szaleć to niech kupi sobie audi albo bmw. Wyposażenie za tą cenę rewelka, żadne inne autko za tą cenę takiego nie daje. Szkoda że już go nie kupicie jako nowego. Zastanawiam się tylko czy nie włożyć do niego gazu, chociaż za dużo nie jeżdżę.Wcześniej jeździłem toyotą corollą przez 5 lat ale nie nową.
Mam go 3 lata i na razie odpukać bezawaryjnie.
Chodzi delikatnie bez zarzutu.
Znakomicie wybiera zakręty
Troszkę przeszkadzają przednie słupki, ale można się przyzwyczaić.
Jak dla mnie za bardzo plastikowy kokpit, ale za te pieniądze cóż chcieć więcej.
Zimą mógłby szybciej się nagrzewać, a szczególnie przednia szyba szybciej odtajać, ale cóż wszystkiego mieć nie można.
Przód znakomity, a z tyłu 3 osoby znośnie a przy 2 fotelikach 3 osoba ma trochę ciasno, ale w którym aucie przy 2 fotelikach można wygodnie jechać ? Bagażnik bardzo duży, jedynie zawiasy mogli inaczej rozwiązać w sedanie.
Bez zarzutu, cichutki.
No wiadomo przy gazie było by najtaniej :)
Wszystko gra tra la la :) Nie kupił bym już auta bez tempomatu, wspaniała sprawa i w moim Chewim już w cenie wersji podstawowej !
3 lata bez jakiejkolwiek awarii, a już 3 zimy pod gołym niebem przezimował
Jak wyżej.