Ocena kierowcy - Chevrolet Suburban GMT800

kris-kol@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 5.3 i V8 4WD 1500 288KM 212kW
Rok produkcji 2003
Chevrolet Suburban GMT800 5.3 i V8 4WD 1500 288KM 212kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : myślałem że będzie nim chuśtało na boki jak innymi terenówkami którymi jeżdziłem , a tu nic.
To rewelacyjny rodzinny samochód tylko to spalanie
8 cylindrów można postawić szklankę z wodą na zapalonym silniku i woda nie drgnie. 288 KM - jak chcesz to idzie pod każdą góre bez zachamowań
Nie wiesz kiedy zmienia biegi , a do tego jest przystosowany do ciągnięca 3,5 tonowej przyczepy + napęd 4WD rewelacja : błoto ,zima , śnieg nic cię nie interesuje to luksusowy wół roboczy
To SUV nie rajdówka więc szybka jazda po zakrętach nie wchodzi w grę , ale jeżdzi super żadnych przechyłów szarpań ani chuśtań nie uświadczysz nawet na trzecim rzędzie siedzeń-specjalnie sprawdzałem. Mitsubishi Pajero z 2005 albo Jeep Grand Cheroke z 2003 to przy nim zwykłe taczki .Wiem bo jeżdziłem.
Do przodu dobrze , bo maskę widać do końca a samochód praktycznie nie wystaje po za nią.Do tyłu jest gorzej bo dachy przeciętnych osobówek są niżej niż tylna szyba Suburbana więc praktycznie ich nie widać .Trzeba uważać przy cofaniu.
Wszystko na miejscu i pod ręką
kierowca pasażer i pasażerowie z tyłu mają do dyspozycji swoje panele sterowania temp. i nawiewem.
Kierowca i pasażerowie pierwszego i drugiego rzędu siedzeń mają do dyspozycji potężne szerokie fotele i miejsca na nogi mnóstwo.Trzeci rząd mógłby być trochę bardziej oddalony od drugiego , chociaż miejsca jest wystarczająco.
Nawet przy 150 km/h rozmawia się normalnie , a radia nie trzeba pogłaśniać. W środku jest cisza
Dobrze że jeżdże nagazie.Pali odpowiedio -miasto 24 litry gazu -trasa nawet bardzo szybka jazda 16 litrów gazu - średnio od tankowania do tankowania 18 do 22 litrów gazu w zależności czy się jeżdzi czy stoi w korkach
Nic , kompletnie nic
To nie Chrysler Grand Voyager w którym nie wiedziałem jak dodawać gazu żeby skrzynia nie padła kolejny raz (mi trzy razy za 300 000 km)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 5.3 i V8 4WD 1500 288KM 212kW [l/100km]

18,5