Ocena kierowcy - Chrysler LHS II

vdough@gmail.com, 14 lat temu
Silnik 3.5 i V6 24V 257KM 189kW
Rok produkcji 2000
Chrysler LHS II 3.5 i V6 24V 257KM 189kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Jest po prostu super. Sprawia że każda chwila spędzona za kierownicą to przyjemność.
Po prostu LHS wymiata. Super amerykanska fura. I wszystko na ten temat.
świetna jednostka. ma moc małego V8. i przyjemnie bulgocze 254 konie na 3.5 litra to naprawde niezly wynik. do tej pory montują je w 300tkach.
chodzi pięknie. szkoda tylko że nie można ręcznie zmieniać biegów jak w 300m i ze nie ma 5 biegu. Wtedy furka pojechałaby więcej niż 210 =D
Napęd na przód, i nieco twardsze zawieszenie jak na amerykańską furę czyni LHSa idealnym amerykanem na europejskie warunki =D Chociaż i tak czasem można poczuć bujanie :)
Ja niemam zastrzeżeń, chcociaż wiadomo, przy prakowaniu trzeba pamiętać że to amerykan :P Szczególnie na wstecznym. Ale poza tym spoko.
Idealnie. Nic dodać nic ująć. (no może poza tym ze wyciraczki włącza się tą samą wajhą co kierunkowskaz, ale to szczegół)
Super. u mnie akurat A/C nie działa, ale ogrzewanie na jak najlepszym poziomie. Szczególnie przydatne jest podgrzewanie przednich foteli, dzięki czemu nie trzeba marznąć tuż po wejściu.
Co tu dużo mówić. Amerykanski krażownik szos :D
Ja nie mam zarzutów. Jest cichy, choć przy dużych prędkościach słychać szum.
Wydaje mi się że nie jest złe. 15l na mieście nie jeżdżąc zbyt oszczędnie to na amerykańską gablote całkiem niezły wynik. Na trasie wychodzi mi około 13, ale wiadomo, nie jeżdżę 90tką :P
I znowu pierwsze miejsce :) nie widzialem jeszcze innej fury po tej cenie z V6tką, skórą i innymi bajeram co ma LHS. No może poza 300m :)
Odkąd mam to auto (2 lata), zepsuła mi się sprężarka od A/C i raz poszedł bezpiecznik. Nie narzekam :)
Brak. Wszystko chodzi jak powinno.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 i V6 24V 257KM 189kW [l/100km]

13,0