Ocena kierowcy - Chrysler Neon I

CHRYSTEK, 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1996
Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
SZUKAŁEM GOLFA A WPADŁEM NA CHRYSLERA NEONA I TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO SPOJRZENIA I WJERZDZENIA GOLFY I OPLE TO JAK WRZODY NA DUPIE POLACY MAJĄ ZAKODOWANE W GŁOWACH TRZY ZNAKI WV,OPEL,BMW A OBOK JEST TYLE LEPSZYCH SAMOCHODÓW NAWET MATIZA MOGE POLECIĆ NA ZATARTYM SILNIKU PRZEJECHAŁEM NIM 350 KILOMETRÓW--MECHANIK POSKLEJAŁ I DALEJ JECHAŁEM NIEDOZAJEBANIA A OPEL ASTRA PO 60000 TYSIĄCACH SIE ROZSYPAŁ JAK STARY MALUCH
powiem tak europa sie chowa jeżdziłem już prawie wszystkim z europy i było dobrze ale tylko dobrze chrysler jest po prostu bardzo dobrze
skrzynia biegów to jedyny słaby punkt tego jak twierdzą niektórzy wynalazku z zaoceanu chodzi raczej o jej awaryjność bo biegi wchodzą u mnie jak w masło
na przeglądzie wypadł idealnie
przód doskonale ale tył o ? to ja mam tył niewidziałem
ergonomia idealna jak dla mnie wszystko pod reką i oswietlone
grzć grzeje mrozic też mrozi
przestrzen ok audi 80 mogą dwa wjechać do środka
wyciszenie u mnie ta opcja raczej niedostepna jak docisne to chrystek zmienia sie w meserszmita ale silnik też chodzi jak w meserszmicie tzn 10000 DB
Mój boże do dzisiaj jestem w szoku 2 litry a pali 7 trasa 9 w mieście ----Jak oni to zrobili ? ale powtarzam ten samochód to pocisk 150 na godzine to norma
LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYMI KANCIAKAMI ZZA NIEMIECKIEJ GRANICY GOLFY I INNE MUŁY BAGIENNE, ZAJERZDZONE I ZA ZAWYŻONĄ CENE NP GOLF 1992 R ZA 8 TYSIĘCY Z URWANĄ WAJHĄ DO PODNOSZENIA OKIEN --NIEMCY SIE Z WAS SMIEJĄ ZA TE SAME PIENIĄDZE MAM SAMOCHÓD 1996 ROK Z KLIMĄ PEŁNĄ ELEKTRYKĄ I EKONOMICZNYM SILNIKIEM 2 L SAMOCHÓD O PIĘKNYCH KSZTAŁTACH LASKOM SIE PODOBA A JAK WIDZE GOLFA TO MNIE SMIECH BIERZE ŻE CHCIAŁEM MIEĆ TAKIE COS.
trudno powiedzieć ale raczej nic sie niepsuje bo za czesciami niejerzdze
mniej niż zero

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]