Ocena kierowcy - Chrysler Stratus I Coupe

BanditSS, 15 lat temu
Silnik 2.0 LE 131KM 96kW
Rok produkcji 1999
Chrysler Stratus I Coupe 2.0 LE 131KM 96kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : bardzo dobre hamulce auto dobrze reaguje na hamowanie na rozgrzanych jak i na zimnych tarczach
ogólne wrażenie dobre mimo upływu lat wzbudza zainteresowanie na ulicy , fajna sylwetka opływowa silnik 2.0 czasem ciut za słaby jest ale rekompensuje to po przekroczeniu 4000 rpm a także całkiem niezłym spalaniem jak na tak duże auto można powiedzieć ze jest dość ekonomiczny podobnie spalają samochody z silnikami 1,6 i 1,8 u konkurentów a także DACIA Lgan z silnikiem 1,4 ale to juz poza konkuręcją
silnik dość elastyczny całkiem spory moment obrotowy jak na 2.0 trzeba sie przezwyczaić jak ogarniemy co i jak da sie w miescie zejsc poniżej 10 na sto
może być do sportowych nie należy ale w miescie wystarczy 3 bieg
Układ jezdny jak na mój gust troche zbyt miękki dobrze wybiera nierówności na poskich drogach ale szybko wybijają sie sworznie i końcówki, poza tym jest ok auto ma jak dla mnie małe tendencje do uciekania w szybkich zakretach jedzie sie dość pewnie
super widocznośc w każda strone
JAK DLA MNIE BOMBA MOŻE DLA TEGO ŻE ODPOWIADA MI TO WNĘTRZE
Wentylacja super nic nie paruje ogólnie daje rade jesli ktos wymienia regularnie filtry
kierowca ma dość sporo miejsca w 4 osoby jedzie się też dość komfortowo sporo miejsca dla każdego
mogło by być ciszej ale jest ok
W mieście przy pełnym uzyciu latem( klima ) do 11 litrów na stówke na trasie przy ostrym sprincie 180-200km/h spalił mi 8-9 literków przy 110 pali w granicach 7 ale kto by jezdził caly czas 110 ;)
lepszego wozu za te pieniądze nie kupimy
narazie jest ok
nic sie nie dzieje