Ocena kierowcy - Chrysler Stratus I Coupe

onet_waz471@poczta.onet.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 LE 131KM 96kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Stratus I Coupe 2.0 LE 131KM 96kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
auto na drodze prezentuje sie lepiej niz auta po 2000r naprawde jesli chodzi o wyglad i prezencje daje mu 6/5 bezpieczny (bez komentarza) jestem bardzo zadowolony z uzytkowania tego auta spelnia w 100% moje wymagania no moze poza dynamika ;)
slaba elastycznosc ciagnie dopiero powyzej 3500 ale zato jak :) czasami gasnie przy wlaczonej klimie 0-100 w 10s i vmax 215 w niemczech
gdybym wczesniej nie mial japonca to bym powiedzial ze doskonala :)
wspaniale trzyma sie drogi , czasami dupe zarzuci ale latwo przewidziec :) przy aaryjnym hamowaniu z predkosci ok 200 nie wpadl w poslizg a z tylu chmury dymu
nie widac konca maski i przednie slupki troche przeszkadzaja i lusterka drza przy wiekszych predkosciach ale to drobiazgi :)
wszystko OK no moza poza zmiana tripu :)
super szybko i sprawnie bardzo wydajna klima
mam prawie 2M a zamna i tak duzo miejsca
no super ale ja mam dodatkowe wysiszenie pod instalacje audio wiec nawet nieuslysze karetki na sygnale :)
przy spokojnej jezdzie srednio 8 czyli calkiem przyzwoity wynik w trasie jak jechalem z berlina do glogowa (ok 300km) wyssal prawie wszystko z baku a tam miesci sie 64litry w ksiazce pisze ze 60 ale mi sie udalo 64 upchac albo na stacji shell oszukuja !!! aha z berlina do glogowa dojechalem w 2godz i 2minuty bez zatrzymywania sie :) i to jest moj rekord <>koszt czesci amerykaniec :) ale naszczescie to auto jest malo awaryjne
ludzie sie pytaja - "ile dales ?" mowie tyle i tyle i slysze " euro ???" to mowi wszystko
kierownica wyglada jak by pochodzila z 50letniego fiata material ktorym zostala obita jest 4 gatunku albo pozaklasowy !!!! pozatym otwieranie klapy bagaznika sie zepsolo mozna tylko kluczykiem pozatym nic
byla tylko jedna akumulator pad (powiecie ze to drobiazg) k***a kto wpadl na pomysl by umiescic akumulator za prawym przednim nadkolem!! niech go H*j strzeli w ten glupi leb zeby go wyjac trzeba sciagnac kolo pozatym ma sroby z boku !!! nigdzie nie moglem dostac takiego a zwykly nie pasowal bo tam niema miejsca na zwykly !!! zreszta ja hcialem conajmiej 75 bo pod inst audio wiec musialem przeniesc go do bagaznika i ciagnac kable grobosci fi 14mm katastrofa
Chrysler Stratus I Coupe