Ocena kierowcy - Citroen AX

Sciesill@op.pl, 19 lat temu
Silnik 1.4 D 52KM 38kW
Rok produkcji 1992
Citroen AX 1.4 D 52KM 38kW 1988-1992 - Oceń swoje auto
Ogólnie jest dobrze , a nawet lepiej , jest to samochód miejski , jeżeli sie go nie ciśnie to pojezdzi długo i bezawaryjnie , nawet blachojady go jakoś omijają , lekki i świetnie skonstruowany , co prawda dość drogi w naprawie , ale przy sensownym użytkowaniu można pojezdzić długie lata!
Troche głośny , ale lubie dźwięk pracy silników diesla, mógłby mieć troche wiecej ,ocy
Wodziki to największy problem , czasmi ze wstecznym coś jest nie tak , pozatym cacy , biegi wskakują gładko
Ten samochód klei sie do drogi , twarde zawieszenie , przy mojej jezdzie wiem co mówię, po wertepach też leci jak pocisk
troche przeszkadza martwa strefa , na miejscu słupka za drzwiami , do tego trzeba sie przyzwyczaić
Jak na taki mały wóz to jest nieźle z przestrzenią , szafy tam nie wepchnę , ale rower i dwie osoby wejdą
Fakt , hałasuje ale za to jak grzeje !!!!
W pięciu chłopa dalej jak 100 km to bym nie pojechał , ale z czterema laskami już tak !
Lubi zawyć , większości ludzi to przeszkadza , mnie nie !
Jak go kupiłem , palił 3,9 - 4,2 na trasie , teraz chleje 5 , ale to moja wina dostał wycisk :)
Kiepsko zamocowane plastiki , szlag czasami człowieka trafia gdy to zaczyna tłuc
Ja miałem spore problemy z tym samochodzikiem , tzn. silnik , uszczelka dod głowicą dokładniej. Nalżała się tego spodziewać , gdy ciśnie się ile fabryka dała!
Citroen AX