Ocena kierowcy - Citroen C2

Silnik 1.1 i 61KM 45kW
Rok produkcji 2006
Citroen C2 1.1 i 61KM 45kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Inne
Za tę cenę... Auto jest piękne i wszystkim się podoba. Do tego nioe spowszednieje bo c2 na palcach można policzyć.
Nie powala w mieście, ale na trasie całkiem całkiem. Jest mały i ten silniczek wystarcza jeśli jezdzi się w dwie osoby (mam wersję van)
Tryby czasem zgrzytają, chyba słaby punkt tego auta. Porównując z innymi to przeciętnie, trzeba skrzynię wyczuć i się przyzwyczaić
super. prezyzyjnie, szybko można jezdzić ale ma skłonności do nadsterowności ze względu na to że to skrócony c3
Widoczność dobra ale światła idą prosto przed siebie. Na serpentynach jedziesz na oślep ( czesto nimi jezdżę)
Tutaj się postarali. Nie wiem czy dlatego że mam siedzenia przednie ustawione na full do tyłu na ine pozwala mi krata ale jeżdżąc konkurencją można mieć kompleksy. Wszystko intuicyjnie i o światłach nie zapomnisz po pierwszym kierunku. wyczujesz w palcach że nie włączone.
Nie narzekam.
Suuuper
do 110 ok.
co tu wiele gadać. Auto idealne na trasę. Przy jezdzie do 90 4,3 litra. rewelacja. Do 120 5 litrów. Po mieście 7,8... Jak kto woli...
ok
Zaczął mi piszczeć centralny. Nas razie tylko pisszczy przy zamykaniu.
Jeszcze nie wiem. Ale dziady piszą wyposarzenie standartowe inne niż w rzeczywistości jeśli chodzi o vany. Koszmar. Że nie mam ABSu, i jakichś tam innych systemów dowiedziałem się na przeglądzie 2000 km kiedy reklamowałem działanie. "Może być ale nie musi"... Szkoda gadać.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 i 61KM 45kW [l/100km]

7,8