Ocena kierowcy - Citroen C4 Spacetourer Grand

chmurek77, 5 lat temu
Silnik 1.6 PureTech 181KM 133kW
Rok produkcji 2019
Citroen C4 Spacetourer Grand 1.6 PureTech 181KM 133kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jak na łóżku wodnym...
Inne : Brak
Bardzo fajne auto rodzinne. Przesiadłem się z BMW X3, bo po pojawieniu się 3 dziecka, BMW stało się trochę za ciasne. Totalnie różne samochody, totalnie różna cena, ale nie żałuję. Auto ma 7 miejsc, więc w razie czego można zwiększyć liczbę pasażerów. Nowy silnik 1.6 w benzynie i nowy, 8 stopniowy automat, pracują super. Wersja SHINE, więc najwyższa, sporo opcji w podstawie, dokupiłem m.in. ksenony i dach panoramiczny, no i skórzane fotele, które wtedy są od razu podgrzewane i kierowcy ma sterowanie elektryczne, za to pasażera podnóżek wysuwany. Wszystkie maja zagłowki relax, tak jak w samolocie. Dla dzieci, co ważne tylne szyby przyciemniane i w pakiecie wysuwane, chowane w drzwiach rolety, super sprawa.
Szybko się zbiera, przy tej wadze auta, spalanie akceptowalne, głownie po mieście jeżdżę. W BMW było od 11 do nieskończoności:)
Nowy, 8 stopniowy automat, poezja.
Widoczność rewelacyjna. Super sprawa, można odsunąć sobie przednie zasłony od słońca, przez co widoczność do góry się zwiększa. Podobno całość ma około 6m2 powierzchni szyb.
Na razie jeszcze zima, zobaczymy latem
Mam 180cm, fotel kierowcy pod siebie, a w drugim rzędzie mogę się położyć praktycznie, w 3 rzędzie też mógłbym spokojnie podróżować...
Pierwszy raz założyłem całoroczne i jakoś specjalnie ich nie słyszę.
Za tą cenę, super auto rodzinne, z bardzo fajnym wyposażeniem,
Brak.
Brak.