Ocena kierowcy - Citroen Grand C4 Picasso I

Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Karoseria : Poprostu z zewnatrz jest bardzo ladny :P :P :P
Silnik : Przerywa niewiem dlaczego
Układ elektryczny : 1 Ekran od obrotow niepodswieta sie
Układ elektryczny : GPS Niewidzi satelit GSM niewidzi sygnalu telefonu Blad pasow na nonstopie
Niewiem jak Ocenic moje auto mam je 4 miesiace i doprowadza mnie do rozpaczy ! 130000 przejechane z 2008r niby niewiele ale na nonstopie pokazuje jakies bledy :/
Cos zaczelo przerywac ale niemam pojecia czy to silnik czy skrzynia biegow na 1 biegu przy starcie szarpie 2 razy a puzniej jedzie normalnie
tu niemam nic do zarzycenia jezdzi sie wygodnie posiadam najbogatsza wersje z brazowa skora. Auto Przyjemnie w prowadzeniu
Bardzo Duza szyba dzieki temu dobra widocznosc. wysoko umieszczony kierowca.
Dosc Drogie czesci ! Wymiana paska Rozrzadu razem z lancuchem 1700zl mnie kosztowala :/ ceny wymiany sprzegla polaltomatycznego zaczynaja sie od 1200zl najtanszy zamiennik do 1800zl orginalne.
2 strefowa klimatyzacja. Bardzo wygodna...ALE jesli pasarzez na wyswietlaczu rano ustawi 30stopni bo mu zimno jak wracamy z pracy u siebie na wyswietloaczu niemozemy tego zmienic tylko musimy sie przesiasc i skrecic grzanie.
1 rzad ok ale 2 i 3 niestety oferuje malo miejsca
Dobra jakosc za rozsadna cene !
Drogie czesci!
Cena zakupu jest niska. zato mnostwo zeczy jest ktore sie psuja i za wysoka cene trzeba je naprawic !
Mnostwo usterek U Mnie ! Ekran sie niepodswietla od obrotow , ciagle jakis glupi blad poduszek , Brak satelit GPs , GSM niewidzi Sygnalu, Czasem rano jak odpalam auto nic nielezy na siedzeniach a on pokazuje neizapiete pasy na 2 rzedzie siedzen, zgasze zapale od nowa i problem mija, na 1 biegu przerywa
Citroen Grand C4 Picasso I