Ocena kierowcy - Citroen XM I Hatchback

Lukasss (naked-bike@wp.pl), 20 lat temu
Silnik 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Rok produkcji 1992
Citroen XM I Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
Całokształt hmm??? Ja juz zwariowalem na punkcie tego samochodu, moge z cała pewnascia stwierdzic ze bede jeszcze przed dluugich kilka lat jeździł właśnie XM-em. Dlaczego... jeśli ktos nie zna odpowiedzi na to pytanie niech usiądzie wygodnie ( a nawet brdzo wygadnie) za kierownica XM-a i pokona dystans chociażby 100 km. Mysle e wtdy zrozumie.
Porównując do innych nawet nowych autek z silnikiem diesla wypada doskonale, praca silnika jest cicha, to jest po prostu doskonały francuski diesel.
ostatnimi czasy wystąpiły malutkie usterki w skrzyni a poza tym wszycho oki.
Tym autem trzeba sie po prostu przejechać.:)
Jak w samolocie.
Odpowiada mi idealnie.
Inżynierowie z PSA odwalili kawał dobrej roboty.
Na temat tego zagadnienia to moznaby napisac książke grubości "Lalki". Gdy jeżdza ze mna znajomi za każdym razem gdy wsiadaja do auta nie mogą sie nadziwic ile jest miejsca w jakże skromnie wygladającej z zewnątrz Cytrynce.
Jak na diesla to świetnie biorąc pod uwagę wiek auta.
Jeżdże dieslem wiec nie musze chyba mówic ze jeździ sie tym "jak za darmo". Ostatni mój wynik to pokonana trasa ponad 1100km, podczas ktorej nie zapalila sie rezerwa. Dodatkowo dodam ze jechalem po Polsce nie po autostradach i to w dodatku z przyczepka z ladunkiem a kawalki byly pokonywane z predkościa 130km/h. :)
Luksusowa limuzyna za "psie" pieniądze.Dlaczego??? tego to juz sam nie wiem...
GOOD moze nie very good bo jak juz wspomnialem wiek, prawie 12 lat.
Citroen XM I Hatchback