Ocena kierowcy - Daewoo Korando Cabrio

misiek SCREAMER4x4, 17 lat temu
Silnik 2.9 TD 120KM 88kW
Rok produkcji 2001
Daewoo Korando Cabrio 2.9 TD 120KM 88kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : ma wspaniałe brzmienie i niesamowitą kulture pracy.
nie mam zastrzezeń tylko te plastiki ale opanujemy...
od razu widać ze to motorek mercedesa odpala zawsze kultura pracy naprawde na wysokim poziomie .nie szarpie nie brakuje mu mocy .bardzo elastyczny
jak na auto terenowe nie jest zle one maja skrzynie nieco toporne u konkuręcji nie lepiej trzeba sie do niej przyzwyczaić .Nie lubi szybkiej zmiany biegów.nie jest zle to nie F-1.
sztywny troche buja na boki ale jest dośc krotki to dla tego ma za to małe zwisy a dzięki temu przyzwoity kont wejścia i zejścia w terenie spoko lubi błoto a to duża zaleta.Radzi sobie w grzaskim lepiej niż nie jedna rasowa terenówka
widoczność do przodu bardzo dobra na boki tez a le do tyłu zasłania troche koło .ale przeciez to cała magia tego samochodu.dlatego trzeba przywyknąć do cofania na lusterka a w nich widoczność super
fotele wygodne plecy nie bolą nawet w długiej trasie słyszałem stwierdzenia ze siedziska są za krótkie ja nie zauwarzy łem
działe bardzo sprawnie szybko odszrania i klima tez bez zarzutu
troche za mały bagaznik ale wnętrze przestronne z tyłu i z przodu wystarczająca ilość miejsca utrudnione wsiadanie do tyłu .ale jeśli terenówka to tylko 3 drzwiówka to też urok.
polecam lepsze radyjko i problem zniknie
miasto -9.10 litrów. trasa nawet 8 srednio 8.5,..9 lit. zalezy jak kto jeżdzi ja się nie scigam hehe jeśli chodzi o naprawy to nie wiem filtry i klocki w przyzwoitej cenie
za niewielkie pieniądze doskonale spisujące sie auto terenowe mało awaryjne i oszczędne .konkuręcja pali znacznie więcej .A dodatkowo autko ma swój styl i nie jest takie oblatane.polecam takze model MUSSO
trzeszcza plastiki poraszka .\ale reszta bez zarzutu
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 TD 120KM 88kW [l/100km]