Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

Plajster, 19 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
samochod za pieniedze za jakie zostal kupiony jest wart swojej ceny, nie ma luksusowego wyposazenia, ale za to jest prosty w obsludze, dynamiczny, tani w uzytkowaniu i niezawodny!!!
tylko przy maksymalnym zapakowaniu auta brakuje mu mocy, tak w jezdzie codziennej jest ok, a po zredukowaniu biegu, powiedzialbym nawet zaskakujaco dobrze
ogolnie biegi wchodza szybko i bez zaciec, jedynie 5 bieg nastrecza czasem problemow
no coz, lanos to nie samochod sportowy, wiec gdy ktos chce nim pojezdzic naprawde dynamicznie, to na kretych drogach bedzie rozczarowany - spore przechyly i poczucie braku bezpieczenstwa, na codzien jest jednak dobrze - miekie zawieszenie = komfort
widocznosc to chyba najwiekszy problem tego auta, do tylu jest marna (mala ta szyba cos i jeszcze zaglowki przeszkadzaja), ale da to sie przezyc, gorzej jest z widocznoscia na boki, otoz z przodu slupki sa tak ustawione ze przy wykonywaniu niektorych manewrow skretu wogole nic nie widac, trzeba zachowac duza ostroznosc, albo nienaturalnie sie wychylac :(
wszystko na swoim miejscu, latwo sie przyzwyczaic
wentylacja dziala sprawnie i nie trzeba dlugo czekac np. na nagrzanie samochodu, wady to parujace szyby przy duzej wilgotnosci (deszcz) na dworze
jesli chodzi o przestrzen to nie ma co narzekac, zarowno z przodu jak i z tylu jest jej wystarczajaco duzo nawet dla wyzszych uzytkownikow, troszke wiekszy moglby byc bagaznik
samochod pracuje cicho (akceptowalny poziom), dopiero powyzej 120kmh zaczyna sie robic nieprzyjemnie wewnatrz
moj samochod ma instalacje gazowa, powoduje to ze koszt jego uzytkowania jest smiesznie niski, spalanie na poziomie 9l gazu na 100km, ceny przegladow i czesci tez nie naleza do drogich
cena mala, a moje zadowolenie z uzytkowania duze
samochod jest w 100% niezawodny, nie wiem czy mam farta, ze taki mi sie egzemplarz trafil, ale moje autko nigdy nie spowodowalo, ze musialbym sie za nie wstydzic, pod wzgledem niezawodnosci jest rewelacyjne i wiem ze jak bede musial sie z nim rozstac to bedzie mi szkoda
0, powtarzam 0 usterek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 100KM 74kW [l/100km]