Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

Patryk, 17 lat temu
Silnik 1.5 i 86KM 63kW
Rok produkcji 1998
Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 86KM 63kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Inne : Że widoczności nie potrafili zchrzanić!!
Jest to chyba najgorszy samochód w swojej klasie. Jedna wielka skarbonka-ciągle trzeba w niego wkładać i końca nie widać. Jedna wielka tandeta i nieporozumienie. Zużycie paliwa jak samochód z przynajmniej 2-litrowym silnikiem. Jak bym miał dać sobie ręke obciąć za jego niezawodność to dziś byłbym inwalidą! Ale czego się można spodziewać po samochodzie marki Daewoo-nazwa kiszna to i samochód kiszny!!!!!!! Nie popełnijcie tego błędu co ja!!
Szkoda gadać!!! Jak nie wtryskiwacze, to pierścienie, jak nie pierścienie to głowica, jak nie głowica to osprzęt silnika i tak by można wkółko.... Dwa razy silnik miał już generalke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skrzynia przeciętna poza tym że czasami biegi ciężko wchodzą nie mam jej nic do zarzucenia.
Układ przeciętny co chwila coś puka, coś stuka ale daje aż 3 bo części są cenowo w miarę przystępne.
Chyba największa zaleta tego samochodu!!!! W kategorii: widoczność nie odbiega od konkurentów.
Tylko pokrętła ogrzewania są na swoim miejscu. Zegary są też w miare czytelne. Żeby otworzyć okno w Lanosie trzeba "prawie" zaciągnąć hamulec ręczny bo tam gdzieś są "zakopane" przyciski!!!!!!! Cały środek tego samochodu to jedna wielka TANDETA i NIEPOROZUMIENIE!!!!!!! Cały czas trzeba uważać żeby czegoś nie urwać, nie złamać. Wszystko trzeszczy, piszczy a jak dotkniesz czegoś paznokciem to zaraz się porysuje!!! U mnie dostaje 2- ratują go te czytelne zegary...
Całkowite nieporozumienie. Wentylacji praktycznie brak a ogrzewanie musisz włączyć 15minut przed wyjazdem żeby wnętrze się nagrzało. Mój tato się śmiał że jak miał kiedyś malucha to w nim szybciej było cieplej:)
Może być. Z przodu nawet nawet. Fotele troche tandetne (jak większość elementów w tym samochodzie) i niewygodne. z tylu 2 osoby nie narzekają. Dlatego 3.
Jakie wyciszenie? Jesynym wyciszeniem są obićia drzwi na gołej blasze i tłumik...
Przecietnie a nawet słabo. 12l LPG przy silniku zaledwie 1,5 to sporo. Naprawy może nie są zbyt drogie ale za to bardzo częste i uporczywe.
Jaka jakość???????? Nie wiem za co zapłaciłem tyle kasy bo jakości nie ma żadnej. TANDETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drobiazgi możesz naprawiać praktycznie 24h/dobę Najbardziej zaszła mi za skórę elektryka.
2Dwukrotny remont kapitalny silnika mówi sam za siebie.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 86KM 63kW [l/100km]

11,5