Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

moose, 14 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1998
Daewoo Lanos Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : dobra skrzynia biegow
generalnie zadbany egzemplarz pojezdzi dlugo i bezawaryjnie przynajmniej moj klopotow jakis wielkich nie sprawial. Autko spisuje sie dzielnie na jakich kolwiek nierownosciach dziurach wykopach itd, troche przypomina ruskie gniotsa nie lamiotsa . wjedziesz wszedzie nie zewszad wyjedziesz ale nie zal bo to nie bmw , robi swoja robote jak przyslowiowy wol roboczy i chwala koreanczyka ze czyms takim raczyli nas obdarowac, nie rdzewieje chyba ze bylo bite , pali jak smok wawelski, gazu nie lubi(no ok ja nie lubie gazu) jak pracuje pod lpg nie wiem bo nie uswiadczylem i nie uswiadcze, jesli potrzeba ci auta\"to tu to tam\" i nie wazne czy jestes ojcem rodziny czy niedzielnym kapelusznikie ale poprostu chcesz sie dostac tanio z A do B to moze to byc nie glupie auto a napewno godne rozpatrzenia. jesli chcesz jeszcze taniej sie dostac z A do B to poszukaj lpg w koncu fabrycznie tez montowali wiec chyba nie szkodzi. to tyle tego krasomowstwa wybor nalerzy do ciebie!:)
bardzo przyzwoity silnik, bez problemow rozkrecajacy sie na wyzsze obroty a jednoczesnie w miare elastyczny takze jazda na niskich obrotach nie jest mu straszna
nie mialem problemow ze skrzynia biegow jak dla mnie scheda po oplu robi swoje jest dobrze
miekko i komfortowo zakrety treba brac z predkosciami pokazanymi na ograniczeniach inaczej mozna sie przewiesc na tamten swiat:) za miekko!!!!!
co najmniej dobra, przyzwoicie wszedzie nawet lusterka sa ok bo sferyczne
jest ok bez excesow wsio na swoim miejscu
klima dziala nabijana co 3 lata (wpisy z ksiazki) jak dla mnie to chyba nieco za czesto zeby uzupelniac klime, dziurawe czy co???? ale jak powiedzialem dziala i o to chodzi, grzeje dopiero po 3km, chlodzi z miejsca
auto klasy pseudo kompakt chcesz miec wieksze , kup sobie wieksze jak dla mnie ok
glosno, za glosno
i tu pies jest pogrzebany! z leciutenka nozka moze bedzie 7,5 srednie waha mi sie od 8,2 do 9,0 zaleznie czy w miescie wiecej korkow lub czy na drodze przekrocze 120, powinno byc min 1,5 l mniej
4/5
to jest auto bezawaryjne o ile zadbane, proste jak drut do ew naprawy ktorych nie mialem wiele mimo wieku auta jedyna pierdola to drazek kierowniczy ktory sobie zardzewial, wymiana na nowy z robocizna 350 zl
uszczelka jaka nie powiem bo nie wiem , olej kapal gdzies , naprawil mi kolega za 120 zl

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 106KM 78kW [l/100km]

8,1