Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Hatchback

Henryk F Kxywa Volf, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Lanos Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
super furka za niewielkie pieniaszki niezawodny dla ludzisków co szukaja fajnej furki z czystym sumieniem polecam Lanosika .A tak nawiasem mówiac to gdzie tam temu złomowi z za zachodniej granicy do naszego o już nie naszego lanosika . Wole lanosa z 1999 roku za 13000 jak byle co z zachodu.No sami podumajcie
tu sie nie ma co psuć
troche pskrzypuje w czasie zimy ciężko włozyć bieg jak zimny ja do oleju przekładniowego dodałem tak zwanego doktorka i teraz jest super nawet niezgrzytnie
trzeba uważać na koleiny szczególnie jak sie przekracza 120km/h ,
O zdaje sie że własnie tylko z tym jest problem jest dużo niedociątgnięć ze strony konstruktorów . jest sporo elementów ograniczających widoczność tak zwanych ślepych miejsc i własnie tu trzba wprawy ale jak sie przywyknie to jest ok a uwarzać i tak trzeba
gdyby była dobra to by palił 3 a nie 10 hehe
super
mam dwu drzwiowego ale nie narzekam jeździłem fiatem uno to mam porównanie kurka wodna tu w lanosiku miejsca ci dostatek
niezgłośno tak by to ujoł niekiedy sie myle i odpalam go jeszcze raz ,kiedy chodzi hehe
Zapomnij wyraz ekonomiczność ale jeśli chodzi o to czy załuje to powiem nie jest elastyczny fajny silniczek i nieżal jak po mieście spali 12 gazu no po trasie 9 ale nie wierze w to poprostu jak sie ktos chwali że mu spali mniej jak 9 to kłamstwo wkońcu ma sie te 106 koni
nic ująć nic dodać polecam to autko ma kopa i fajnie sie poprostu jeździ
nie ma sie na co uskarzać wszystko oko
to samo
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW