Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Sedan

kierowca, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Daewoo Lanos Sedan 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Ogólnie za niewielkie pieniądze można mieć, ekonomiczny, niezawodny i calkiem wygodny samochód, polecam każdemu, części tanie jak barszcz np. końcówki drążków 50 zł, klocki hamulcowe 45zł, kompletny rozrząd 150 zł, kompletne sprzęgło 300 zł.
75km wystarcza do sprawnego przemieszczania się, jest dynamiczny, falujące obroty na biegu jałowym, szczególnie w upały doprowadzają do szaleństwa
skrzynia dla mnie ideał, biegi wchodzą gładko z lekkim oporem, bez zgrzytów, nie ma poblemu z trafieniem
średnie, zawieszenie za miękkie, nie radze szaleć w zakrętach.
słupki za grube trzeba uważać na pieszych i rowerzystów, szczególnie przy skręcaniu w lewo
wszystko pod ręką, nie ma na co narzekać, jedynie na smutne szare plastiki
parują szyby przy komplecie osób na pokładzie w deszczowe dni
na brak miejsca nie można narzekać, szczególnie z przodu jest ogromnie
na wolnych obrotach nie słychać silnika, głośno się robi dopiero koło 130 km/h
miasto 9l lpg, na trasie bez zrywów przy prędkości 110 km/h udało mi się zejść do 6,5l lpg, części kosztują grosze.
za te pieniądze nie spodziewajmy się cudów, jednak wielkim atutem jest bezawaryjność tych pojazdów.
zerwana linka od sterowania nawiewami, poprzepalane diody od podświetlania zegarów i konsoli, złamana łapa sprzęgła hydraulicznego.
brak poważnych usterek, nigdy nie zdechł, wsiadam i jadę i wiem, że dojadę na 100%
Daewoo Lanos Sedan