Ocena kierowcy - Daewoo Lanos Sedan

Myszeczka, 11 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Lanos Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Jestem zadowolona z autka. Autko nie jest drogie w kupnie. Ja swoje kupiłam za 4 tys, ale w sumie nie żałuję, że tyle za nie zapłaciłam. Dobrze się jeździ, cicho pracuje.
Nie narzekam na to auto. Mam je od grudnia 2012r. Silnik pracuje cicho. Praktycznie nic w nim nie zrobiłam. Wiem, że mam je krótko, ale jestem zadowolona.
Ciężko się przyzwyczaić do zmiany biegów, jak przesiadło się z auta, które ma zupełnie inną skrzynię biegów, ale tak to biegi wchodzą lekko, nie ma problemów ze zmianą.
Generalnie, jak dla mnie minusem tutaj jest to, że nie można podwyższyć sobie siedzenia, ale tak to widoczność dobra, jak na auto. Może mogłoby być lepiej, ale źle nie jest.
Jest to samochód bardzo paliwożerny niestety.. Założyłam sobie gaz w styczniu i muszę powiedzieć szczerze, że samochód pali mi mniej gazu niż benzyny, co jest bardzo dziwne, bo na ogół to jest to w odwrotnej kolejności. Benzyny nie wiem dokładnie, ale tak około chyba 11-12 l, a gazu od 8-10 l.
Ogrzewanie dobre, jak się rozgrzeje. Niestety idzie to troszkę długo, jak dla mnie, ale potem, jak samochód się nagrzeje to już jest cieplutko.
dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Nie lubię małych aut, ani za dużych to jest dla mnie idealne.
Pracuje cichutko nie ma do czego się przyczepić. Czasami coś mi piszczy, ale to, jak woda się gdzieś tam dostanie, a tak to nie słychać nic.
Przegląd tyle samo, co każde auto. jeżeli chodzi o naprawy to miałam tylko jedną i kosztowała mnie 150 zł. Na razie odpukać nic się nie dzieje.
Auto tanie. Najdroższe w nim było dla mnie założenie gazu bo kosztowało mnie to 1.700 zł.
Póki co nic mi się z nim nie dzieje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 100KM 74kW [l/100km]

9,7