Ocena kierowcy - Daewoo Matiz

polo, 14 lat temu
Silnik 0.8 i 51KM 38kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
a wiec tak jezdzilem autami wiekszym,i malymi teraz jezdze wiekszym seatem ibiza i powiem tam zero porownania do matiza!1 to byl moj najgorszy wybor w zyciu zaluje ze posuchalem matki i go kupilem. wlasciwie tro zostal on matce wcisnietya ona wcisnela go mi/ auto uzywane z przebiegiem 1300 tys zostalo wcisniete za 7 tys dodalem juz do niego okolo 3 tys:/ za ta kase kupil bym sobie honde civic albo nawet golfa 3 i bylo by 100 razy lepsze o tego zlomu, silnikz a wolny!! przydal by sie 1.1 a nie 0.8 do dupy ogolnie!! nie mowiac juz o skrzyni biegow i zawieszeniu najgorsza lipa w tym aucie!! co chwile trzeba lozyska wymieniac zrzera mnie to juz!! po 3 miesiacach uzytkowania chcialem go sprzedac ale nie mogłem!! mecze sie znim nienawidz etego samochodu modle sie zbey ktos go mi skasowal:/ nie polecam !! nigdy juz nie kupei takiego malego gownianego samochodziku!! auto dobre dla kobiet i poczatkujacych i dla emerytow. dobre na jazde z domu do sklepu i tyle!! zerowy bagaznik!! wolalbym sobie kupic starszego golfa za taka cene i jezdzil bym nim dłuzej i byl bardziej zadowolony niz tym shitem!! jezdzilem wieloma autami i stwierdzam ze matiz zdecydowanie nie nadaje sie do uzytku!! odradzam!!!
silnik jest za slaby:/ przydal by sie 1.1 a nie 0.8:/ przy 100 km/h jest uz ryzyko jazdy tym autem
totalna porazka!!!lewarek z na jakis linkach 2 razy juz wymienialem:/ beznadzieja!! taniocha i kicz!! biegi bardzo ciezko wchodza szczegolnie charakterystyczna 2 :/
wolno sie zagrzewa:/ lipa w zimie
jedyny + co musze pochwalic w tym aucie to to ze jak na taki maly samochod jest wnim dosc duzo miejsca. duzo wiecej niz w czinkusiu albo w seju. duzo miejsca z tylu powiem ze jak ojciec moj ktory ma sporo tuszy jechal tym autem i przesunol fotel kierowcy do tylu dosc sporo to mialem dosc duzo miejsca z tulu nogio mozna spokojnie wyciagnac minus to to ze jest waski ale to takie male autko. najwiekszy minus to zerowy bagaznik:/
do kitu auto tłucze sie i wyje jak cholera zerowe wyciszenie przy predkosci powyzej 90km/h strach jechac
wcale tak malo nie pali:/ wrecz przecietnie:/ jak silnik 1,4. jezdze ibiza teraz z silnikiem 1.4 pali mi tak samo czasem mniej nawet. wiec lepiej miec silnik 1.4 niz 0,8:/
za drogie!! do jakosci wielkosci mocy i caloksztaltu za drogie . nowe powino kosztowac gora 10 tys
tu ogromny minus!!!!!!! dziadostwo i taniocha!1 kicz!! czesci jak w tych chinskich zabaweczkach czy cos z placu targowego:/ ostatanio pasy od strony kierowcy mi sie zepsuly rozebralem je zeby zobaczyc co jest i czy da sie naprawic jakos:/ zalamalem sie konstrukcja jak w jakiejs chinskiej zabaweczce:/ elektryka szwankuje czesto lampki informujace sie psuja:/ duzo usterek drobiazgowych typu łozyska!! to musze podkresilc co pare tys km lozyska do wymiany:/ łozyska wachacz zawieszenie do dupy!! nie wspominajac juz o karoseri podatnej na rdze:/ linki od sprzegla linki od lewarka zmiany biegow:/ kicz i tyle
uszczelka pod głowica:/ lubis ie psuc w tych autach :/ w sumie to nawet drobne usterki sa juz wkurzajce i dosyc drogie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.8 i 51KM 38kW [l/100km]

6,9