Ocena kierowcy - Daewoo Matiz

Silnik 1.0 i 64KM 47kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Daewoo Matiz 1.0 i 64KM 47kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : szybyy sie łotwierają automatycznie prawie jak w jakimś F1 a drzwi podczas jazdy same się otwierajom, dla bezpieczeństwa i chłodzenia, rzeby kierowca nie zasnoł
Karoseria : szpachli reohe i juz w droge
Silnik : nie liczy sie wielkosc lecz technika przewaga dzienki tehnice
Inne : Brak
samochud jest duzy w srodku mozna sie z kobietom z tylu calować i jeszcze miec miejsce na 20 kg pyrasów w bagażniku troche pobielają się tapicerki ale to chybamoja wina i mojej eksploatacji i moich wysokich wymogów co do tego auta kture kupiłem od swojego szwagra za śmieszne pieniądze
Silnik jest dziki jak świnia w kompoście jedzie i zarywa do przodu
działa jak w prawdziwym japonczyki jest celna szukambiegow jak w starze
dziala szybko i zwinno jak kuna w kapuście
brak Brak rudej szmacicy, szpachla trzyma sie jak murzyn rodziny
Jak siem wywali przedniom szybe, wtedy widoczność w ałcie jest o wiele lepsza. Prawie jak w prawdziwości.
wszystko mam pod renką nawek kolanko mojej dziewuchy drazek zmiany biegow idealnie lezy w rzece
Ogarzewanie jest super, powietrze z ryry wydechowej wladuje do środka i muska moje usta.
jak w wielkim k0ombi czy innym wanie mozna polecać
Gdy wsiadamy do auta uruchamia siem nam automatyczne wyciszanie, a dokłądnie nasze kolana zatykają nasze ucyz. I auto staje sie ciche jak mysz w wajtraku.
karonnowa pokrywa silnika portafi wiele kosztowac ale daje swietne efekty i osiongi prendkoxi pali tyle co smok i zbiera sie jak babcie w lislu przy kroksach szybki jak biegnonca babcia z prystanku do autobusu
Sosunek jkośc/cenea jest sweitne, auto, pali, naprawde, mao tse tung. A w gazie ałto dostaje kopa jakby mu 98 dolać. Na drodze, nie jednego pasata zawstyfi.
samochodowi zdaza się rozżżad czasami zdesynchronizować ale wystarczy mu przekrencic pasek i jest wszystko oki
Niezawodne oraz sportowy samochud

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i 64KM 47kW [l/100km]