Ocena kierowcy - Daewoo Musso

Adrian., 13 lat temu
Silnik 3.2 24V 220KM 162kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Musso 3.2 24V 220KM 162kW 1995-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Bardzo wytrzymała i mocna karoseria oraz zawieszenie co jest bardzo ważne!
Inne : -Skrzynia biegów.
Ogólnie samochodzik bardzo dobry, nie sprzedawałbym go gdyby nie ta skrzynia. :)
Ze względu na to, że nie mogłem nigdzie dostać nowego silnika (stary się zepsuł..) musiałem go sprzedać.
Skrzynia była już od początku zepsuta, zdecydowałem się na wymiane, ale przy nowej skrzyni nadal ciężko zmieniało się biegi.
Autko jeździło bardzo dobrze co akurat mogę pochwalić w Daewoo.
Nie było źle. :)
Również dobrze.
To właśnie było dość denerwujące. Kiedy włączało się wentylatory na maxa tylko huczało a nie dawało zbytniego ochłodzenia. Przynajmniej szybko się nagrzewał w środku co uważam za duży plus!
Bardzo duży i wygodny samochodzik. W środku już nie raz jechało sześć osób. Żona ma firmę dekoracjyjną i kiedy jeździła z rurkami itp. wszystko się mieściło ponieważ jest duży bagażnik!
Nie jest źle jak na silnik mercedesa. :)
Tutaj akurat auto zostawia sobie dość wiele do życzenia, choć jak na silnik 3,2 myślę, że nie jest aż tak źle.
Jak na silnik Mercedesa i terenowy samochód cena jest doskonała!
Bardzo mocny samochód, kiedyś w lesie wyskoczyła mi praktycznie na drogę sarna (nic jej się nie stało) samochód nie miał nawet ryski dzięki orurowaniu! :)
Dość drogie części, ale nie jest źle.
Daewoo Musso