Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Hatchback

frodo66, 21 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
w sumie niezły samochód za rozsądne pieniądze. przy odrobinie zachodu i dbałości potrafi się odwdzięczyć niezawodnością i przyjemną jazdą.
w sumie niczego złego powiedzieć nie mogę - pilnowanie oleju wystarcza :)
bez zastrzeżeń
to co i inni - szybko siada resorowanie :(
trochę kiepska widoczność po skosie w tył ale można się przyzwyczaić
wszystko pod ręką, brakuje mi tylko podświetlenia tablicy z przełącznikami ogrzewania i wentylacji
ogrzewanie działa nieźle ale wentylacja jest poniżej przeciętnej - w ciepłe dni żałuję, że nie ma klimy, bo w autku łatwo się udusić mimo pootwieranych okien i włączonej wentylacji. nawiasem - wentylacja już od 2 biegu jest niesamowicie hałaśliwa
z tyłu nie jeżdżę i nie pozwalam narzekać innym - a z przodu miejsca mam do bólu więc jest super :)
do około 80/h jest ok, potem zaczyna wszystko szumieć - jeżeli dołoży się do tego pracujący nawiew - trzeba podnosić głos by móc porozmawiać
w trybie mieszanym - ok 9-11 litrów na 100 (zależnie od pory roku) więc mogłoby być mniej, ceny serwisowania i napraw też mogłyby być niższe ale cóż - w końcu to nie Maluch :)
nie jest drogi szczególnie z drugiej ręki, utrzymanie nieco kosztuje ale myślę, że warto go mieć
w sumie przez te wszystkie kilometry połamał mi się kołnierz wycieraczki, przetopił przewód zwrotu oparów oleju, wykończyłem zestaw przewodów wysokiego napięcia
powiem krótko - autko przeżyło zerwanie paska rozrządu i obeszło się bez generalki, wymieniałem pompę wodną i tylne resorowanie
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW
10,9