Ocena kierowcy - Ford Edge Vignale SUV

Maksymilian, 3 lata temu
Silnik 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Rok produkcji 2017
Ford Edge Vignale SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie
Inne : Głębokie schowki -cieżko o porządek
EDGE vignale szczerze-mega auto. Byłem negatywnie nastawiony do Forda zmieniło się gdy sam zakupiłem. Pierwszy to Kuga 1 titanium następnie Kuga 2 vignale a teraz Edge Vignale-wymieniłem na Edge z uwagi na trochę mały bagażnik w Fordzie Kuga. Polecam- ten samochód ,super auto spełniło moje oczekiwania pod każdym względem. Ma masę bajerów gdzie koledzy z audi i VW mogą pomarzyć-chyba że dopłacą za dodatki drugi samochód
Jestem mega zaskoczony jak sobie radzi -przy takiej masie z dynamiką i z małym spalaniem Raczej polecam silnik z mocą 210KM diesel niżeli 180KM
Z pewnością automat -działa super. Gość z serwisu zaleca regularną wymianę oleju w skrzyni i nie piłowanie skrzyni gdy samochód jest zimny.Wówczas problemu nie powinno być.
Układ przekładni działa idealnie problemu niema .
Karoseria design w wersji vignale jest nietuzinkowy-na prawdę robi wrażenie masywnego samochodu.
Widoczność super -jeśli jest kamerka z przodu z uwagi na wydłużony przód
Najwygodniejsze auto jakie miałem -przewyższa wygodą audi s linę które miałem. Klasa premium
Super bajer potrzebny na długie trasy koniecznie chłodzenie i grzanie foteli -warunek konieczny.
Przestrzeń dla kierowców i pasażerów nie porównywalna moim zdaniem do żadnego samochodu którym jezdziłem-idealny samochód na długie podróże.
Nieporównywalne w innych segmetach -zaskoczenie duże, pierwszy raz widzę system niwelacji chałasu- działa bez zarzutu. Wszystko na wysokim poziomie.
Na tą chwilę -ford to najbardziej ekonomiczny segment samochodów.Cześci tanie ogólnie dostępne w wersji europejskiej..
Vignale wart jest każdych pieniędzy -szczególnie na pełnym wyposażeniu z panoramą -elementy wyposażenia dopięte pod każdym względem.
Na razie takowych brak .
Brak problemów