Ocena kierowcy - Ford Escort VI Hatchback

Silnik 1.6 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Ford Escort VI Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : idioto odporny:P
Samochód Bardzo Dobry jak na swoją cene, kupilem go ponad rok temu i jezdzi prawie bez problemow.Raz mi odmowil jazdy z winy przekaznika pompy paliwa na Allegro 15zl:D aja wstawilem od BMW ktory znalazlem u znajomego w garazu:).Acha Kupilem go z junkersem(LPG) same problemy mialem jak jezdzilem w gazie az wkoncu zdemontowalem Junkers to okazalo sie ze przeplywomierz powietrza sie popsul z winy gazu ale przeczyscilem i chodzi dobrze:). Bardzo kiepskie zawieszenie malo zywotne:( ale naprawa nie droga.Silnik bardzo dobrze chodzi pomimo duzego przebiegu zrywny jest i rozpedza escorta do prawie 200km/h oczywiscie po niemieckich autostradach:P. blacharka u mnie nawet w dobrym stanie lekko progi juz rdza bierze.Holowałem nim Busa IVECO i bez problemu:d.
bardzo zrywny i idioto odporny:P i jak jest taka potrzeba to Ekonomiczny:)
Moglo by byc lepiej problem czasami ze wstecznym i potrafi sie z przeciwic przy wrzucaniu pierwszego biegu ale mozna sie przyzwyczaic.
Nie mam orginalnego zawieszenia jest troche twardsze i obniżone i prowadzi sie dobrze
widac wszystko mozna na grubosc lakieru sie przeciskac przez zatloczopne parkingi.
wszystko pod reka tylko czasami myle przycisk wlaczajacy przeciwmglowe a ogrzewanie tylnej dzyby.
Brak klimywmoim modelu :( zima radzi sobie przy pelnym komplecie pasazerów i troche glosna jest.
jezdze z przodu i jest dobrze:) moj tato ma 195cm wzrostu i miescie sie z tylu. wiec nie jest chyba zle.
moglo by byc ciszej:(
jest dobrze mi pasuje:)
za taka cene to naprawde swietny samochod:)
przekaznik pompy paliwa, urwaly sie drzwiczki od schowka i klamka od drzwi pasazerow i tlumik mi odpadl:D ale to normalne wtym wieku:P i przeplywomierz ale to przez inst gazowa.troche kiepska blacha ale nie jest zle.Tulejki wahaczy łaczniki stabilizatorów koncowki drazkow kierowniczych sworznie.
Nie wiem co to takiego...? oby tak dalej:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 90KM 66kW [l/100km]

8,7