Ocena kierowcy - Ford Excursion

adn, 8 lat temu
Silnik 6.8 4WD 314KM 231kW
Rok produkcji 2000
Ford Excursion 6.8 4WD 314KM 231kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
To nie jest samochód dla każdego. Wchodzenie w dywagację i pytanie "Ile to pali" jest nie na miejscu. Jak kupujesz auto ważące ponad 3 tony i posiadające silnik V10 6.8 to nie wchodzisz w takie szczegóły. Posiadam go parę miesięcy i jestem zachwycony. Wrzucisz całą rodzinę, rowery psy koty namioty i dalej jest kupę miejsca. Na haku prawie 6 ton. Zbiera się pięknie spod świateł jestem w szoku. Lubię duże auta i ten jest na razie moim ulubieńcem. Excursion jest tak głupim autem na polskich drogach że przyjemność z jego posiadania jest ogromna jak lubisz wyzwania.
Silnik jest zajebiście dynamiczny. Na tą masę szok.
Skrzynia to perfekcja
Tu jest gorzej. Jak jeździsz małym sprytnym autem to przesiadka może być szokiem. Przyczepności nie ma trzeba uważać by tego nie wywrócić ale jak jeździłeś czymś większym to nie będzie problemu.
No w takim kolosie to nigdy nie wiesz czy ściany nie przestawisz. Parkowanie zawsze gdzieś na obrzeżach o wjezdzie do galerii zapomnij. Mój mierzy z 2.2m :)
Ok
Jest spoko, sufit wygląda jak w autobusie. Śmiesznie.
Nie mam pytań. Jak w stołowym. Dzieci mogą bawić się w chowanego.
Jak dla mnie za cichy, chyba sprzedam katalizatory bo chciałbym posłuchać koncertu 7 litrowej jednostki V10
Z dużych aut nie ma tragedii jak latasz na LPG. Ja dopiero bede zakładać. Ogólnie można podobno zejść na 20l, ale te 25 trzeba liczyc lekko.
Nie są tanie. Ja kupiłem tanio bo silnik był padnięty. Motor trzeba było zamawiać w USA ale wyszło taniej niż do jakiegoś 7 letniego trupa. Ogolnie auto dla osob znajacych angielski i nie majacych problemu z zamówieniem czesci z rockauto np.
Nie znam go na tyle na razie ok
wczesniejszemu wlascicielowi silnik padl na 180k wiec roznie to bywa. ale to amerykaniec moze nigdy oleju nie wymienił ciężko powiedzieć. Jak masz pecha to i auto po wyjezdzie z salonu sie zepsuje, co tu duzo gadac.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 6.8 4WD 314KM 231kW [l/100km]

25,0